Leopard i IMT plugovi

Da za dž zameneš ležejeve (pošto tu idu malo ozbilniji konični) i ne okreći se sine !
 
Pa uglavnom... E sad kad vec nece da ide napred ondapogledam neki put nazad da vidim sto to on nece da ide napred.... A kako si ti mislio?
 
Pa ti kupi onda ta 3 pluga. Ja mislim da je Vogel mnogo bolji plug od IMT-a. Imam i ja IMT 757/20
 
imao sam i ja 757 ali ovaj je zakon jer nikad sa vogelom nećeš raditi tako sitno kao sa 755
 
i sa vogelom i kvernelandom ali nijedan nisu po glavi 25 cm zahvata i zato kažem da 755 radi najsitnije
 
Tu na ovom klipu jedna glava hvata 35cm ::namigivanje:: ali Vogel možeš da šteluješ da jedna glava hvata od 20-40 cm znači nisam te razumeo u čemu je poenta?
A taj Vogel što kiraj prodaje uopšte nije skupo :D
 
Ja bih voleo da vidim da li Vogel može da zaore ono što zaore Imt 757/3. Kod Vogela se guši između glava i točak je sra..e.Kad je blato možeš da oreš samo bez točka još ako je tuluzinište onda sediš kući bolje nego da čistiš plug na svaki kraj.
 
ima da se kupi za vogel komad grede koji odvaja tocak od grade za oko 20cm kako sam stavio taj deo nema problema .ako te interesuje mogu da slikam :cool:
Sto se ticezaoravanja IMT nijen ni do kolena
 
ajte ljudi dok nije bilo vogela imt je dobar bio sad je vogel najbolji a imt sranje kako da ne još kad ga našteluješ ide kao lud mislim na imt jer mnogi kod mene kupuju imt a vogela prodaju
 
Pa i plug i spremač izgledaju sasvim OK.Samo budi uporan,svaka roba (cena) ima svoju mušteriju.
A to što se tiče gušenja pri zaoravanju je stvar razmaka između glava i visine klirensa.To se gleda kao i tip daske.Marka je tu manje bitan faktor.
 
todor je napisao(la):
ajte ljudi dok nije bilo vogela imt je dobar bio sad je vogel najbolji a imt sranje kako da ne još kad ga našteluješ ide kao lud mislim na imt jer mnogi kod mene kupuju imt a vogela prodaju

Kako to da ja sa dva Vogela poorem godišnje 100 ha zemlje i ( nije bitno da li je suvo,blato ili sneg ) ne guši se. Zato se guši ako neznate da naštelujete plug kako treba. I to orem bez točka i bez deflektora, samo sa predplužnjacima.
Ali ako ti todore prodaješ IMT plugove onda mi sa tobom ne treba da raspravljamo jer svako hvali šta prodaje.
Nemoj da se ljutiš a niko nije reko da je IMT sranje. Što više da prodaš IMT plugova :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235063498[/time]_________________________________________________
Kiraj da li si uzeo i drugi setvospremać? :ppozdrav:
 
ne prodajem imt jer je star 3god i nebi ga nikad menjao jer u proseku hektar ide za sat i po sa potrošnjom goriva od 15lit
 
Nazad
Vrh