Leopard i IMT plugovi

A sad vidim. Mislim da je to nosač za diskosni zaorač biljne mase ili se možda varam. :sta:
 
neznam- bila su tri ovaj mi nije smetao a i nije mi sa dalo :spavam: šarafi su zahrđali i zjedeni pa se teško izbije :udri:
 
Bećarino, a jel imaš negde neku sliku tog "diskosnog zaorača lisne mase", jer je to pojam koji prvi put čujem. :sta:
 
Ma nemam. To su ti nekada imali Leopard plugovi. Umjesto crtala na tom mjestu stoji manji disk kao od tanjirače i on biljnu masu i malo zemlje odbaciva u brazdu.
 
Zanimljivo...
Jel' taj disk zakrivljen kao na tanjiračama ili ravan poput crtala?
 
Zanimljiv izum. Dakle on ima ulogu nešto kao predplužnjaci, da obara nap. ostatke kukuruzne stabljike u brazdu?
Ako dobro razumem...
 
ako je OLT oni nikada nisu imali naziv plugova Hajduk tu su bili posavac,slavonac,banat
 
U avliji imam OLT Orač 2x14". Postoji i Ratar. A orao sam sa Alkarom 1x16", tako da je vrlo vjerojatno da ako ima Alkar ima i Hajduk. :haha:
 
ljudi dali ste mi ideju pa sam si i ja dao trud i našao isti takav -al ima pločicu na kojoj piše da je DRAGAN 18 bio u prAvu :D :bravo: :bravo: ::svaka cast:: OLT JEEEE.
 
to su diskovi kao kod tanjirace samo manje i vise krive to dobra stvar nema zagusenja samo ne moze brzo da se ore jer prebacuje masu
 
ja svoje nepalim nekih10 godina i moje se njive puno lakše oru nego druge koje orem uslužno
masa koja trne gnoji i daje rahlost zemlji :D
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Ma nemam. To su ti nekada imali Leopard plugovi. Umjesto crtala na tom mjestu stoji manji disk kao od tanjirače i on biljnu masu i malo zemlje odbaciva u brazdu.

To se danas skida sa vadilica za repu ! :cao:
 
Nazad
Vrh