Leopard i IMT plugovi

Na poslednjem vašaru sa pitao 200eur , a od nove godine 250eur (čantavir). Rešetkaste dake je od nedavno počeo da pravi i Huđik iz Temerina (mislim da su kvalitetnije od svih na vašaru) http://www.hudjik.com/ . U Adi mislim da možda Agromerkur (Kelemen) on radi za ruse.
 
~Kiki~ je napisao(la):
Brate ja o trećoj samo sanjam 2 i 5r. sa 12". Ta rabota ti nije loša ovih dana , da je nama svaki dan tako . :ppozdrav:
Nemoj ni da se uporedjujes sa Čugijem, Kvalitet zemljišta je nebo-zemlja! Ja isti plug (leopard 3x14'' U Adi vučem 4 sporom ili 2 brzom kad je lakše a u Banatu neide brze od 3 spore, pa to ti je!
 
~Kiki~ je napisao(la):
Na poslednjem vašaru sa pitao 200eur , a od nove godine 250eur (čantavir). Rešetkaste dake je od nedavno počeo da pravi i Huđik iz Temerina (mislim da su kvalitetnije od svih na vašaru) http://www.hudjik.com/ . U Adi mislim da možda Agromerkur (Kelemen) on radi za ruse.
Baš ću se raspitati... Ortak mi radi kod Kelemena. Oni sad prave setvospremace za ruse i to 12 i 14 metara i špartače 18 redi :sta: :zli:
 
Kojim traktorom ? Zetorom ? :sta:
Ili možda onaj preko pruge što pravi i :cool: .Ili stari kovač Albok sa sinom (mada teško).
 
~Kiki~ je napisao(la):
Kojim traktorom ? Zetorom ? :sta:
Ili možda onaj preko pruge što pravi i :cool: .Ili stari kovač Albok sa sinom (mada teško).
:nono:Ursusom!

Preko pruge nema :cool: već samo Botoš koji radi delove za balirke. :cool: prave Mičiz(Termometal) i Kiraly(Makkiralj). Matori Albek vise ni ne radi a sin mu mije taj kalibar....(Jedva da zna dobro da otkuje raonike)
 
Ja ima 757.2 koji je sem dasaka u vrlo dobrom stanju.Hteo bih savet dali da kupim pune ili rešetkaste daske za taj plug?Pošto sam iz dela Banata gde je zemlja srednjeg kvaliteta ne znam šta bih dobio sa rešetkastim daskama.Do sada sam sve kupovao iz Čantavira i bio sam vrlo zadovoljan.nemam iskustva sa rešetkastim daskama po pitanju dali guše pri zaoravanju većih ostataka i takodalje...
 
Ljudi ja imam HAJDUKA 3 glave 14 coli i vučem ga rusom 82.
Rujo ide pjevajući.. al su mi problem daske , :sta: već su potrosene a neznam gdje da kupim druge.
probao sam orat s NOVIM vogelom :zli: RUJO UMIRE-dimi crno kako počnem orat pa do kraja.
Šteta mi je kupovat drugi al sta da radim- koga sa got pitao NIKAD nisu čuli za tu marku a kamoli da imaju djelove :udri:
 
Hudjik iz Temerina pravi po uzorku! Malo je skuplje od delova koje ima u ponudi ali odneses uzorak i napravi!
A za plug Hajduk nisam ni cuo! Postavi neku sliku!
 
ustvari malo sam prenaglio ... nesto mi je drugaciji ovaj kosnik ! jel mozes da ga poslikas malo izbliza ! poslikaj i daske ! POz
 
hmm deluje mi kao da jeste olt, u stvari najverovatnije jeste... videcemo sta kazu ostali forumasi
Poz slavonac
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234566111[/time]_________________________________________________
zadnja daska cini mi se da je od nekog imt pluga?
 
jedino se to da teško pročitat-HAJDUK
:sta:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234616175[/time]_________________________________________________
Nije savijena nego se iz tog kuta tako vidi-pogledaj prvu sliku-tu ima savijena neka konst. bilo je za nešto
na zadnjoj glavi se vidi mjesto di sam to skinio :udri:
 
Nazad
Vrh