Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Misli,dakle mislim,da cena kukuruza nece ici drasticno dole. Kukuruza nema onoliko koliko oni mogu da ga izvezu. Priliv novog kukuruza ce zasigurno pogurati cenu na dole,ali kad uvide da ga nema ponovo ce cena rasti. Na ruku nam idu svetski uslovi sa kukuruzom.
 
Videcemo, samo da se ne obistini sto rekoh.Svima je interes veca cena, samo zbog tycoona moze da se dogodi veliki boom nadole jer oni vladaju Srbijom.
 
Kengur je napisao(la):
Videcemo, samo da se ne obistini sto rekoh.Svima je interes veca cena, samo zbog tycoona moze da se dogodi veliki boom nadole jer oni vladaju Srbijom.
imaš neko objašnjenje za ovu konstataciju?
 
Vremenom se neke stvari ponavljaju.Ovi iz vlasti su spremni na sve, vec su to pokazali, kopiraju neke predjasnje rezime, ponasaju se kao da su vecno na vlasti pa im niko ne moze dobaciti, pogledajte malo oko sebe.Zar nije sve isto kao sto je bilo '90-tih ?? Sve gore od goreg, i nemam nista vise da dodam na ovaj komentar.Svako neka licno proceni ovaj komentar, nema suvisnih reci,cinjenice su to,a ko se seti tih vremena -tada nije bilo lako .Same cinjenice, nekad i sad je =, sve se ponavlja

:sreca:
 
@ Kengur

Dobro ti to objasni, samo sto se ovom drzavom upravlja kao i u vreme Milosevica. A i ondasnji politicari su bili samo piuni na sahovskoj tabli ovih sto vladaju iz pozadine. Tako je bilo i onda i tako je i sada. I sadsnji se politicari ne pitaju nego izvrsavaju uputstva odredenih ljudi, a mi samo psujemo vlast. A oni koji vuku konce se ne poljavljuju nigde. A zna se koji su to.
 
Kod mene krenuo po 2000 a neki 2200 ali samo par dana sad je 1700 nemaju ljudi para.


A sto se tice tajFuna ondasinji tajFuni za vreme Slobe mogu da stanu u levi dzep Miskovica i slicnih...
 
Nazad
Vrh