Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Lux in agrar (premil) prestao otkup ili jos uvek kupuje ? Danas krunili kod jednog i kaze da vise ne otkupljuje kukuruz. ::lose::
 
ako je bilo nesto kratko,ja prolazim tuda svaki dan i nisam video na tabli vise od 17,2.Ja sam cuo da je Erak placao 19 al nazalost nemam razloga da proveravam
 
Auu, pre tacno mesec dana okrunio oko 3 vagona po 13,5 :udri: ,znaci puce 1000 evra za tren,al' sta ces trebalo ::novac:: ::novac::, ma nek je zdravlja... :ppozdrav:
 
Od danas 20 ako cekas 5 dana onda 22din/kg mada i zena od Marjana Risticevica dobro placa ::novac:: i odmah pare ili ako je veca kolicina,sutradan sto je i OK ::svaka cast:: .Treba ove mlinare dobro sa onom motkom sto je umazana sa onim sto muve idu kao besne :zli: pa da vide sta je konkurencija i monopol.bojim se samo da ce ovo sve kratko trajati i da ce seljak opet "zapaliti" jednu koznu cigaretu ::lose::
 
Lala iz Banata je napisao(la):
IMT-550 je napisao(la):
Ciric i Sin(silos Sakule) otkupljuje kukuruz 09' tel-kel po ceni od 16,50 sa pdv-om PARE ODMAH.... :bravo: :bravo: :bravo: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast::
Bajata ti informacija, Caka placa 17.50. :cao:
U bre Lalo uvek kasnim , a danas na COOL-u sam slusao male oglase i to je bila cena , e sad mozda je promenuo ili nisu stavili jos uvek novu cenu na radiju........ :cao:
nikola94 je napisao(la):
gde je naj bolje sad kuniti kukuruz:haha:?.....koja firma??
E Nidzo pa zavisi koliko ti je vagona jos ostalo,a za cenu nije frka ima di daju i po 20 samo sacekaj jos malo , bice ::novac::........ :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :D :D
 
Dal zna neko koja ce biti cena novog kukuruza?
najvise povrsina imam pod kukuruzom,samo da cena bude sad dobra da mozemo profitirati na njemu :ppozdrav:
 
stiffy je napisao(la):
Dal zna neko koja ce biti cena novog kukuruza?
najvise povrsina imam pod kukuruzom,samo da cena bude sad dobra da mozemo profitirati na njemu :ppozdrav:

U susednoj nam Madjarskoj predvidjaju cenu od 135 evra za oktobar 2010. Kod nas verovatno oko 100-110 na jesen.
 
Nazad
Vrh