Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Ja okrunio po 13 din + PDV predao u Granexport. Mislim da nisam više imao šta čekati. Možda cena ode i malo gore, ali znam da će krenuti da se spremaju za pšenicu, a tada cena ide ::lose::.
Još samo da ::novac:: legnu i :cool:.
 
Branko je napisao(la):
Vala onaj što je stajao u kotarkama je tokom zime navukao vlage sigurno.
Tacno ja sam 01.10.2009. vrsio Pioneer P-88 i imao je vlagu 15 % , a moj komsija je krunio pre neki dan i imao 15,5% - 16% vlage tako da je to sasvim opravdano zbog vremenskih usklova,inace cena u FSH - Jabuci za sada stagnira 13,65 tel-kel ali kasne sa isplatama i po 15-20 dana a rok je 7 :nono: :udri: :zli:
 
Malocas na radio COOL reklame.........
Ciric i sin silos Sakule otkupljuje kukuruz 09' tel-kel cena 14 dinara sa pdv-om pare ODMAH
BCM silos Idvor otkupljuje kukuruz 09' tel-kel cena 14 dinara sa pdv-om pare ODMAH
tako da je ovde cena najbolja koliko sam ja cuo i video........ :ppozdrav: :bravo: :D ::novac:: ::novac::
 
Dolovac je napisao(la):
leka je napisao(la):
ja cekam i dalje pa neka padne ::lose:: i na 10 din ali nec :nono: :kisa: :cool: ::novac::
daces ga ti kao i ja preklane po 8 din i to svog izbusenog,samo se zezaj :nono:
ako mi je tako sudjeno sta da radim,ali nesto mi se ne da kruniti za te pare,vidi ti posto je cena nafte,pa posto su bila semena,pa hemija... malo je to ::novac:: a i sta mislis da ce ove godine biti rekordan rod kukuruz,daj boze da bude neki prosecan,ali ovi vremenski uslovi sve koce,ali to je samo moje misljenje :cao:
 
leka je napisao(la):
Dolovac je napisao(la):
leka je napisao(la):
ja cekam i dalje pa neka padne ::lose:: i na 10 din ali nec :nono: :kisa: :cool: ::novac::
daces ga ti kao i ja preklane po 8 din i to svog izbusenog,samo se zezaj :nono:
ako mi je tako sudjeno sta da radim,ali nesto mi se ne da kruniti za te pare,vidi ti posto je cena nafte,pa posto su bila semena,pa hemija... malo je to ::novac:: a i sta mislis da ce ove godine biti rekordan rod kukuruz,daj boze da bude neki prosecan,ali ovi vremenski uslovi sve koce,ali to je samo moje misljenje :cao:
Sve je to tacno ali bolje VRABAC u ruci nego goluba na grani , sve to sto ti Leko kazes je tacno i ONI to znaju zato je i ovkvo stanje , nemoze meni da svane dok drugome nesmrkne nije li tako...

@Lala iz Banata :pa dobro dete mu je.em di si ti druze nedas se videti ovde na forumu daj malo aktiviraj se......... :ppozdrav: :haha: :bravo: :cao:
 
Nazad
Vrh