Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
dorel je napisao(la):
naravno 14.5 al dzakirano
Nek plati radnike za dzakiranje,a isplata samo pare na ruke dolaze u obzir :cao:
Post je spojen: [time]1276027347[/time]
_________________________________________________
treba dzakirati vecu kolicinu :sta: :udri: ::novac:: ::svaka cast::
 
dzakiraju ovi sto krune, oni nadju i kamion 6000 po vagonu i nista ne radis ::svaka cast::
Post je spojen: [time]1276001101[/time]
_________________________________________________
uzimaju oni ceo kamion 3 vagona :ppozdrav: samo da imas sta da krunis
Post je spojen: [time]1276033552[/time]
_________________________________________________
i naravno pare po brojanju dzakova ::novac::
 
Nije sto posto tačna informacija ali kukuruz PADA u Padini od podneva 12 din . Molim članove iz Padine da potvrde informaciju :bravo: ( ja sam svoj prodao u januaru za 10,5 € i u martu za 11,5 € dok je bilo vlažno i nisu jeli glodari , i nafta bila jeftinija mislim da nisam pogrešio ::namigivanje:: )
 
šandor je napisao(la):
Nije sto posto tačna informacija ali kukuruz PADA u Padini od podneva 12 din . Molim članove iz Padine da potvrde informaciju :bravo: ( ja sam svoj prodao u januaru za 10,5 € i u martu za 11,5 € dok je bilo vlažno i nisu jeli glodari , i nafta bila jeftinija mislim da nisam pogrešio ::namigivanje:: )

Ti si prodao za 10.5 -11.5 evra a trenutno 13.2 evra
 
Granexport Pancevo i dalje 13din + PDV, mada sam ja nesto cuo da cena ce ici jos malo gore, ja sam rekao da cu da okrunim ove nedelje sve ali...
 
Deni je napisao(la):
šandor je napisao(la):
Nije sto posto tačna informacija ali kukuruz PADA u Padini od podneva 12 din . Molim članove iz Padine da potvrde informaciju :bravo: ( ja sam svoj prodao u januaru za 10,5 € i u martu za 11,5 € dok je bilo vlažno i nisu jeli glodari , i nafta bila jeftinija mislim da nisam pogrešio ::namigivanje:: )

Ti si prodao za 10.5 -11.5 evra a trenutno 13.2 evra

Vlaga je bila oko 20 % pa računaj ::namigivanje::
 
20 vlagu nije imao ni jesenas kad smo ga brali, ja sam zadnja dva dana prepodne brao poslepodne krunio i terao u silos imao je 16.2 vlagu...
 
Konšija cena kukuruza je još uvek 14din u Padini provereno. Ali kažu daje manja tražnja a veća ponuda i da ima šanse da cena ode koju paru na ::lose:: ali sutra će biti sigurno 14 din sa pdv od 5%
 
Nazad
Vrh