Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Kod mene NIKO ne daje ispod 14,a ide i po 16.Stric je preklanjski poceo da prodaje za 14 i ide ko lud,a proslogodisnji ide za 15-16.
Post je spojen: [time]1274377207[/time]
_________________________________________________
A ti mladi care jos malo pisi "W" umesto V pa ces ici na zasluzeni odmor par dana.
 
miladin45 je napisao(la):
GRANEXPORT iz Panceva daje 12,50 + pdv = 13,12 sa pdv-om, pare su za 7 dana ::svaka cast::
mica967 je napisao(la):
Samo treba dodati da je to JUS kvalitet i da su "malo strogi" po tom pitanju ovi iz JugoInspekta , pa se vise isplati oterati negde i po 12.20 ili 12.50 telkel nego da oni odbijaju svoj deo,ali ste ces to je tako pa ko voli (i zna) nek izvoli.......
 
Ja sam predao pre neki dan sa 15% vlage u Granexport i nisu mi odbili nista e sada neznam ako je veca vlaga,
Inace almex u Pancevu placa 12,60 sa pdv-om i mislim da je telkel
 
Gran export Pancevo 12.50 +pdv = 13.13 din. ::svaka cast::
Post je spojen: [time]субота, 22. мај 2010. 04:10:57 MST[/time]
_________________________________________________
IMT-550 je napisao(la):
mica967 je napisao(la):
Samo treba dodati da je to JUS kvalitet i da su "malo strogi" po tom pitanju ovi iz JugoInspekta , pa se vise isplati oterati negde i po 12.20 ili 12.50 telkel nego da oni odbijaju svoj deo,ali ste ces to je tako pa ko voli (i zna) nek izvoli.......
Neradi tamo jugoinspekt nego SGS
 
Tako je Dolovac...Rade Pile,Bane,Djina i ekipa :D Kukuruz ide gore,ne zurite ali nemojte ni previse da cekate...13,50 bice maksimalna cena i za ovu sezonu to ce biti to!
 
savato je napisao(la):
Tako je Dolovac...Rade Pile,Bane,Djina i ekipa :D Kukuruz ide gore,ne zurite ali nemojte ni previse da cekate...13,50 bice maksimalna cena i za ovu sezonu to ce biti to!
Na osnovu proucavanja trzista?Na osnovu procene roda 2010? Po proceni nekog Dr Mr?
Gledanje u plecku?
 
Nazad
Vrh