Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
samo cekajte bolju cenu,pa ce te ga prodati po ceni koja je bila jesenas kad se kombajniralo,samo sto je onda euro bio 92 a sad 100%
 
cena kukuruza na danasnji dan je 11,60 ali to nikoga ne treba da brine jer drzava se bas stara o nama sa "povoljnim kreditima" :veseljak:: :veseljak::
 
Danas na radiju oko 18:33 :
GranExport iz Panceva (luka dunav) otkupljuje rod 09' JUS kvalitet po 12din+pdv=12.60 pare za 7 dana
Agros a.d. iz Opova otkupljuje rod 09' tel-kel po ceni od 12 dinara sa pdv-om isplata odmah
BCM-Silos iz Idvora otkupljuje rod 09' tel-kel po ceni od 12.20 dinara sa pdv-om lova odmah.....
Izgleda da je samo kod mene u okolini cena na STAND BAY-u to jes miruje dok vecina vas pise da pada daj boze da se i kod vas zaustavi pad i da ponovo poraste bar do 13 pa onda kud puklo....... ::svaka cast::
 
U Budinpesti danas ponovo raste cena za julsku isporuku +1,82 eura.
127.25 e/tona
 
Mora skakati cena, barem do 13.5 din, kukuruza NEMA bas jos puno, a izvoz ce ici
 
Oni probaju sa nizim cenama kukuruza, a nama treba novac i krunimo kada moramo, a moramo pre ili posle, to se zna. Prema tome sve je to OK, svako gleda sebe. Ovo je kapitalizam drugovi.
 
Do pre par nedelja je Fidelinka za "beogradjane" kupovala kukuruz u cardacima,blombiraju ga,krune kad oni hoce,placaju odmah...cena nije bila neka..ispod 10 din,pod izgovorom da kukuruza nema na trzistu dovoljno pa zele da se obezbede kolicinama,tako da se iskreno nadam da je pad cene trenutan i pre svega ucenjivacki
 
Kod nas danas digli cenu sa 11,50 na 11,80.To je bila cena i pre desetak dana, onda su spustili 30 para a sad krenuli na gore. :D Bice ::novac::! :bravo:
 
Na berzi polako ide dole,,,tu je oko 11.80, zadrzace se neko vreme i pred zetvu pada dole,to je bar sa sada praksa pokazala...
 
Kod nas je cena pala na 11,70 ali ja sam ubedjen da cena mora ici gore ali to je samo moje misljenje ::novac::
 
Nazad
Vrh