Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Mslim da bih bilo dobro da se sto vise nas ucipi, svako po neku krajcaru pa uplatimo zajedno clanarinu. Podaci da se uredno azuriraju i prenose na forum, da bi bili pravovremeno i pravilno informisani. :D :D :D
 
To bih bilo ok.Mogao bih admin.da postavi tek.račun zainteresovani članovi da uplate neku sumu koju bih odlučili npr. ako je članarina 20000din podelimo sa 50članova i svako uplati po 400din.Tada bih zaključali tu temu i napravili da samo oni koji su uplatili imaju pristup informacijama. Mogli bih i drugi članovi da se pridruže sa nekim primerima pa da to odradimo. :D
 
bre ljudi..pis'o sam već o tome..članarina je oko 3000 din za 6 meseci praćenja cena.
 
Status člana berze stiče se uplatom članarine za kalendarsko polugodište i iznosi 10.000,00 dinara. gde su one 3.000 što je Tarana napisao:haha:
 
Ja sam danas prodao nekih 8000 kg kukuruza, vlaga 17, i nisam dao ispod 60 lipa po kg, ne znam sad koliko je to dinara ali tona dođe oko 81,74 eura, mislim da je to jeftinije nego kod vas u srbiji ako vam plaćaju 9 dinara
 
Jeste jeftinije, ali cene o kojima se ovde govori se odnose na kukuruz sa 14% vlage. Takav sa 17% vlage bi, nakon odbitka troškova sušenja, imao cenu ispod 7 din/kg, a to je malo više od 70 evra/tona.
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Status člana berze stiče se uplatom članarine za kalendarsko polugodište i iznosi 10.000,00 dinara. gde su one 3.000 što je Tarana napisao:haha:
ne postaješ član berze nego tražiš samo "praćenje cena".znači ne možeš da trguješ, nego samo gledaš. imaš na sajtu kontakt telefon.
 
Branko kod nas je kukuruz sa 14% vlage 60 lipa + 23%pdv, a ja taj privatno sa 17% vlage nisam dao bez 60 lipa, dok cu ostali kukuruz predati u zadrugu(imam za brati u zrnu još nekih 10 ha) i ostaviti u silosu, imam besplatno skladistenje do 5 mjeseca 2010 i nadam se nekoj boljoj ::novac:: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh