Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Ja neverujem da će da bude veća cena :bravo:
 
Momcilo je napisao(la):
Juče okrunio i predao 4 vagona. Kad već ne mogu u pšenicu, ajde da se barem rešim kukuruza.
Kiša me s....bala posle podne, tako da mi je ostala još jedna kotobanja od cca 1 vagon.
Trenutna cena 11,30 din/kg. Još nisam odlučio da li da uzmem pare ili da ostavima za posle žetve. Sve nešto kontam da bi posle žetve a pre pristizanja novog morao uslediti cenovni oporavak na 12.50-13,00 din/kg.
Ko placa 11,30 din?
 
navodno je pala cena na 10.50 gran exsport
jos uvek zrenjaninska stocna hrana daje 12.07 pare za 20-30dana

p.s : dobio sam ponudu za zito 10 din
 
ja mislim da nece vise rasti jer nov kukuruz obecava dobar rod ali i ako ce cena malo porasti neci biti vise od 11 12 din/kg jer sad ima jeftinog zita i jecma pa ce to uticati i na cenu kururuza ali dobro su prosli oni koji su okrunili kad je cena bila 12 i izvukli pare,ja sam bio te srece ::novac:: :ppozdrav:
 
Ovo nema nigde...Psenica je predata a za cenu cemo videti kada se dogovore oni "odozgo".Alo bre,o cemu pricamo,koji su ti bre p.m :zli: Sta smo docekali?No coment!!! :nono: Ovo nece da moze jos dugo,ne ne...
 
Prijatelji forumasi! (Paori)...
Mogu li da vas pitam nesto, ali da neshvatite to kao zaj....ciju :nono:
Ako ima neko od Vas da je u blizini BGD-a, a da ima za prodaju jedno 1500 kila kukuruza u rinfuzu (toliko mogu da tovarim u prikolicu) rado bi ga kupio po 12 dindzi ::novac::
Mada je ove godine i kod nas (sumadija) dobro rodio kukuruz, ali sada je 750 dinji ::novac::dzak (48kg)
 
ognjen74 je napisao(la):
navodno je pala cena na 10.50 gran exsport
jos uvek zrenjaninska stocna hrana daje 12.07 pare za 20-30dana

p.s : dobio sam ponudu za zito 10 din

Da nemaš broj od te Zr stočne hrane?
 
uvatio si zadnji voz danas 11din., a odnedelje mozda cak i 10 oce da ga izjednace sa zitom
 
Danas sam cuo na lokalnom Zr radiju da placaju 12 din sa pdv kukuruz, Superprotein je u pitanju....90% sam siguran za firmu, 100% za cenu...kad proverim, javljam!
 
Nazad
Vrh