Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Trazi kupce, idemo vozom sa 50 vagona! :D
 
To ti je cena iz prodavnice, upakovano zajedno sa fiskalnim.
Na nesto vece cu se raspitati ovih dana.
 
dudovcanin je napisao(la):
To ti je cena iz prodavnice, upakovano zajedno sa fiskalnim.
Na nesto vece cu se raspitati ovih dana.

Na nešto veće cena je, verovatno, veća od ove ovde taman za troškove prevoza. :cao:
 
u ovonedeljnom izvestaju sa produktne berze cena kukuruza ide gore veca je za 4 % i sad je 8,64 plus pdv :D ,ali je cena zita nastavila da pada i sad je 10 plus pdv ::lose::
 
ljubicice ok to za naftu , nego sam ja slusao nekog strucnjaka koji je rekao da kad skace cena nafte u svetu skace i cena kukuruza u svetu zbog proizvodnje bio dizela
 
Pa majstore znam ja to, zato sam ja i kupila po maloj ceni i tu ustedela ti izracunaj koliko... a jos da skoci cena kukuruza bar na 12 dinara meni super.
 
ma bice maximum 10din/kg ako tolko dobijemo ima da :ppozdrav: trenutna cena kod nas je 8 din/kg ::novac:: i ja se nadam da ce u zetvi biti najvise 10 dinara i od toga nece ici gore samo ako ne naidje neka susna godina pa ce kukuruz podbaciti i bice malo skuplji bar nekih 12 dinara bi meni najvise odgovarala :D
 
Ne znam kako kod vas ali kod mene obično su posejali oko 80 % kukuruza ali ove godine biće oko 60 % i ako još dođe suša .....ja mislim da će da bude oko 13 - 15 € na jesen :sta:
 
Ja bih voleo da bude susa,mozda je glupo ali ja imam takvo misljenje.Jel kad rodi i kad nije susa ima ga mnogo a cena nikakva,a kad je susa ko je imalo radio i ulozio trud oped bude nesto,- ali po mnogo boljoj ceni-po meni bolje kad je susa :D
 
Nazad
Vrh