Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
ovo je covjece ludnica pa nista nisam prodo 80T kukuruza i jos 20T tritikala :zli: :sta: :udri:
 
Prosle nedelje su placali 8,50 din,znaci pala je cena,katastrofa sta reci drugo.
 
Gorivo poskupelo za 0,61 paru dizel, jasam slusao nekog strucnjaka koji je rekao da je cena kukuruza i nafte povezana zbog proizvodnje bio dizela , znaci kad skace cena sirove nafte trebalo bi da skoci i cena kukuruza u svetu, e sad dali se i mi ubrajamo u taj svet videcemo.
 
samo da se sjetva zavrsi eto cjene kukuruza ::namigivanje::
sada samo cekam taj trenutak xxt x200e :haha:
 
Ja sam cuo da je cena kukuruza u Srbiji, okolina Kragujevca izmedju 11-12 dinara. Juce mi bio drug i kupio po 10, da tamo preproda...

Ej moja Vojvodino, sta si docekala :nono: :nono: :nono:
 
Pa to je vec godinama! Kod nas sve dolaze sami bosanci i novopazarci po kukuruz!
 
ukucajte stips i kad udjete na sajt sa leve strane kliknite na GENERISITE LAKO IZVESTAJE i onda nazitarice pa izaberete grad itd , ja kad to gledam i uporedjujem cene razmisljam o tamicu i vidim sebe kako u vranju :ppozdrav: sa mojih 400 dzakova starog kukuruza za koji mi ovde nude 6.5din :nono: a tek 2 vagona novog ... ::novac::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238274926[/time]_________________________________________________
I jos kad bi komsija Branko iso samnom dami pravi drustvo ... eeejj... al bi bilo :veseljak::
 
Vazi Branko taman dok ja kupim tamic tices posejati repu, ali se plasim da nebude da ti i izvadis repu i pojedemo taj secer od tvoje repe , a ja jos nisam ni kupio tamica :ppozdrav: nista icicemo kolima u vranje da OSMOTRIMO TRZISTE i :ppozdrav: i malo da se druzimo ::000:: :haha: ::super::
 
Mala cena,ko zna sea ce tu biti-zajebana situacija?
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238416250[/time]_________________________________________________
ma 8 dinara kod nas ali ga ne da niko za te pare,vise se isplati loziti :zli:
 
Momci nemate razloga da dolazite u Vranje radi osmatranja trzista, kukuruz 40 kg, 512 din=12.8 din.
Ali ako ste za :ppozdrav: , ::prica:: i :veseljak:: samo izvolte!
 
Nazad
Vrh