Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
:udri:dfkasdfkclm :udri:ascflkm.... :udri: :udri:... jbg,nenormalno!!! Već smo bili najjeftiniji, izgleda da možemo još dole?? Šta je sa izvozom?? Kako moguće da cena čak i u Mađarskoj veća? Danas (juče) još se i povećavalo malo!!!!(http://www.bet.hu/newkibdata/101634848/hat090305.pdf) Kome oni prodaju? Kad je recesija, a i ponuda veća nego kod nas?
 
Ispravka.
Zadnji podatak je ipak pogrešan.
Dakle, preduzeće Mlinpek u Staroj Pazovi otkupljuje kukuruz roda 2008 po ceni od 8 din/kg.

:ppozdrav:
 
kroky je napisao(la):
:udri:dfkasdfkclm :udri:ascflkm.... :udri: :udri:... jbg,nenormalno!!! Već smo bili najjeftiniji, izgleda da možemo još dole?? Šta je sa izvozom?? Kako moguće da cena čak i u Mađarskoj veća? Danas (juče) još se i povećavalo malo!!!!(http://www.bet.hu/newkibdata/101634848/hat090305.pdf) Kome oni prodaju? Kad je recesija, a i ponuda veća nego kod nas?

Po ovome za maj imas pad cene.Povecanje tek u julu.
 
Ljudi maji ovi sa ovim kukuruzom nam deru kožu sa leđa.Misle da se mi zakopčavamo na leđima.Ko je još izračunao da je cena od 8 din.zadovoljavajuća.To je za nas seljake čista otimačina. :zli:
 
jel imas neko drugo resenje kad ti trebaju pare ?
poznanik je uzeo kredit kad je bila cena 7.50 u zetvi sad ga daje po 8.50 da otplati ratu istog tog kredita .nas jedino :cool: :cool: :cool: moze spasiti .
 
pa ima kad dodju iz srbije juzne iz bosne,a sad smo coveku koji na veliko drzi svinje
u 70% slucajeva dodje kamionom svercer i kupi i oni placaju 9
 
Pre neku godinu kad je bio sajam NS trebalo je za ulaznicu 50kg kukuruza,to sam jos i mogao da nosim na ledjima a kako stvari krenule ove godine moracu kolica da ponesem za sto kg kukuruza... :bravo: :bravo:
 
Jugos je napisao(la):
Pre neku godinu kad je bio sajam NS trebalo je za ulaznicu 50kg kukuruza,to sam jos i mogao da nosim na ledjima a kako stvari krenule ove godine moracu kolica da ponesem za sto kg kukuruza... :bravo: :bravo:

:haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh