Ogledna polja Instituta Tamiš u Pančevu

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.378
Lokacija
Stara Pazova
Pošto je već postavljeno obaveštenje, evo onda da otvorim i temu iste sadržine.
Dakle, u petak, 27. maja, na oglednom polju Instituta Tamiš Pančevo održaće se druženje sa zainteresovanim članovima foruma. Poziv važi za sve članove Poljoinfo foruma. Domaćini su Bogdan Garalejić i Nikola Škrbić.
Ogledna polja se nalaze na sedmom kilometru puta Pančevo-Vršac, kod nove petlje, sa leve strane puta. Početak je u 10 časova.
Na oglednom polju su zastupljeni hribridi različitih proizvođača semena, kao i različiti načini obrade - konvencionalna obrada i konzervacijska obrada (strip-till, no-till...).

Za sva dodatna obaveštenja možete kontaktirati člana garisa, ili mene, na pp.
 
Dolazim. To je valjda kod onog skretanja za neko mesto na K (a nije Krcedin, i na vrh mi jezika)
 
Biće zanimljivo, u svakom slučaju.
Taj dan će biti rezervisan samo za članove foruma, bez nekog formalnog predavanja, nego za razgovor.
Verujem da će biti dobar i koristan susret.

@Rale
Ako sam dobro shvatio, na osnovu Google Maps, to je taj put...
 
Znaci koliko se secam , ja kad dolazim od kovina ne skrecem za dolovo vec na sledecoj raskrsnici desno
Majstore nemas ti sta da trazis Na putu za Deliblato Pa mramorak Pa tek onda Dolovo Pa pancevo!,Ides iz kovina Na bavaniste Dobar je put iz Bavanista ides za pancevo u pancevu na Pruzi ides desno i ides Skroz napred Videces Tablu Put za vrsac,Prodjes Poljoprivrednu skolu(Taj ti se Put zove Novoseljanski Put)Preko Sume od mramorka to je na Nekih 20-etak Kilometara Da mi je registrovan Motor Dosao bi i ja :osmeh:
 
Majstore nemas ti sta da trazis Na putu za Deliblato Pa mramorak Pa tek onda Dolovo Pa pancevo!,Ides iz kovina Na bavaniste Dobar je put iz Bavanista ides za pancevo u pancevu na Pruzi ides desno i ides Skroz napred Videces Tablu Put za vrsac,Prodjes Poljoprivrednu skolu(Taj ti se Put zove Novoseljanski Put)Preko Sume od mramorka to je na Nekih 20-etak Kilometara Da mi je registrovan Motor Dosao bi i ja :osmeh:
Nisam ni spominjao deliblato , znaci ulazim u pancevo i na semaforu idem desno ukrstamse sa putem iz beograda i na sledecem skretanju ( ne idem do kruznog toka gore) trazim skretanje za vrsac.
Moguli nekako da presecem od dolova ili kroz neku sporednu ulicu da skratim put
 
Nazad
Vrh