"Montažni" berač kukuruza

Čugi

Zaslužan član
Učlanjen(a)
15 Avg 2007
Poruka
2.117
Lokacija
Nova Pazova
Lutajući po netu naleteh na ovu kombinaciju, čuo sam da postoji ali sad prvi put vidim, interesntno i praktično, cena 1500 eura.
 
Onaj jednoredni je dušu dalo za prevrtanje po brdskim terenima...

Nekad je Zmaj proizvodio nešto slično, ali su brzo odustali od toga.
 
U mom kraju je bilo više takvih ZMAJeva, montirani su bili na IMT533,539 jedan mislim da je još u funkciji.

A pogledajte kako je to čuveni UNIMOG radio
2nrrki.jpg

111jekw.jpg


malo su mi sličice ukrivo ::namigivanje::
 
U mene je radio super dok smo radili sa njim samo sto smo morali da ukopavamo malo prikolicu da bi izrucili iz bunkera ali zadnjih godina berem sa 222
 
Pa jeste samo je dodata ruda i konstrukcija , čak se i vidi mesto kačenja na traktor (u tri tačke) .
 
Berac se lako kaca na poluge i topling samo je malo komplikovanije staviti bunker on stoji iznad vozaca. @meshter takav je i u mene samo sto je taj preradjen na kipu
Post je spojen: [time]1266009152[/time]
_________________________________________________
Kad smo vec kod montaznih beraca u mojoj ulici covek je imao i montazni kombaj nosio ga je sa rusom T40 cini mi se da mu je kosa bila 1.5 ili 2 m i iz bunkera izrucivalo se zito kantama
 
Ja veceras prvi put saznajem da postoji montazni berac i to sto sam video dopada mi se pa molim forumase da jave ako saznaju da neko prodaje, odgovarao bi mi za mojih 2 ha.
 
znam ja za 2 komada, ima kod mene u okolini, mozda ima i treći prosle godine sam isao daga pogledam,
samo ako nije prodat,ako je ko zainteresova neka se javi
 
Nazad
Vrh