Nikad ovako !

Mogo bi i brze.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mHMcqrKBs10&NR=1&feature=fvwp[/youtube]
 
xf6iw4.jpg



Bandera u njivi.... malo je "uvatilo" :haha:
 
Berlin 03. 11. 2009

Press

Srbin na probnoj vožnji slupao „ferari'', šteta 300.000 evra

35d724i.jpg

evcqhz.jpg


Kupac iz Srbije, koji je u Nemačku otputovao zbog kupovine najnovijeg modela „ferarija", na probnoj vožnji je totalno slupao ekskluzivni model tog automobila, a ukupna šteta procenjuje se na oko 300.000 evra,
 
Odlicna reklama. Ko za Borovo opanke :haha: Aoto se sav raspadne putnicima nista nefali.
 
Vjerovatno nije si sam kupio gume, a kuka cijelo vrijeme se vuče po asfaltu :udri: :nono:
Pas majku, men bude žao u šumi kad slučajno pređem preko panja, kad vidim da neide (zapanem) nema rukanja stavi sajlu i pomozi s drugim traktorom.

Otac još više pazi, al se to i vidi po trktorima koji imaju 18 i 26 godina, prvu boju, i još uvjek izgledaju ko manekeni.
 
Ljudi mozda je promaseno pitanje za ovu temu ali me interesuje ima li ko kakvih iskustva sa traktorima renault. Na zapadu uporedjujuci cene i snagu reno je najpovoljniji za kupovinu polovnih trektora..
View My Video
 
A zbog cega ljudi skidaju prednju masku na traktorima kod mene u selu jedan lik i na imt-539 i rusu skinuo prednju masku.Valjda je proizvodjac predvideo da moze da se hladi hladnjak kroz prednju masku ili lik hoce da sto pre probusi hladnjak ?( :haha: :haha: :haha:)
 
Nazad
Vrh