Nikad ovako !

boljelo je sigurno bez obzira bila namjestaljka ili ne.. :D :D ::namigivanje::
 
ali ako nije bila namjestaljka pa zasto bi uopste objavljivali video,da dokazu kako su zbog svojih gluposti ugasili jedan zivot,bar bi se toliko posramili toga i neprikazivali svoju bruku,mozda vi tako ne mislit ali ja da
 
to doduse stoji ali ipak mi ovo smrdi na namjestaljku jer ima mnogo stvari koji u kazuju na to
kao npr prvo je auto diglo na haubu a onda najednom ko da je usisalo po sebe a stopala su daleko bila iznad branika tak odda nije moglo onak oda jepodvuce pod sebe,a inace auto je novije generacije pa kad bi obkao podtjerala covjeka pdo sebe nikad nebi prosla krash test
 
ja mislim da nije nameštaljka čim se north army dokopao takvog snimka :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1284242099[/time]
_________________________________________________
a i predhodnih bogme-ljudi povraćali,skoro pa i ja zamalo nebacih peglu :haha:
 
Ako iole posedujete znanje iz fizike znacete da je namestaljka, ali dobra. Pesak leti na soferku i tu je glana fora i jos usput bi odleteo bar 2-3 metra od kola. Setimo se samo kako je prosao onaj biciklsta.
 
dukej je napisao(la):
I ja mislim da je nameštaljka, ne po udaru i položaju tela već po reakciji kamermana. Ne znam ko bi u takvoj situaciji bio toliko priseban da napravi takav snimak, i da se vidi vozač (kad je pre izašao iz
:sta: mislim da je potrebna veca prisebnost da se kamera iskljuci u tom trenutku, nego da se nastavi kretati sa njom.
 
Mil je napisao(la):
dukej je napisao(la):
I ja mislim da je nameštaljka, ne po udaru i položaju tela već po reakciji kamermana. Ne znam ko bi u takvoj situaciji bio toliko priseban da napravi takav snimak, i da se vidi vozač (kad je pre izašao iz
:sta: mislim da je potrebna veca prisebnost da se kamera iskljuci u tom trenutku, nego da se nastavi kretati sa njom.

Nisam mislio na isključenje kamere već na kadriranje.
 
Ko ce ga znati, meni ni ne izgleda da ima nekog kadriranja, pogotovo, ako je kamera spojena sa rukom, kao sto se cesto radi kada se snima. Bilo bi lepo da je montaza, ali to izgleda necemo saznati.
 
Auto nije poskocio. Samo se zanjihao od naglog kocenja. Dakle tocak (prednji levi) nije sigurno presao preko nje. Da telo zavrsi u tom polozaju u kome je zavrsilo nema apsolutno sanse. Takodje da je podvuce pod sebe je nemoguce.Branik je dovoljno nisko podesen da je nemoguce da podvuce noge. Masa covecijeg tela je dakleko veca u od kolena ka glavi nego od kolena do stopala, sto znaci u ovom slucaju da nuzno mora pasti na haubu autobila. Da je udario u centar mase onda bi je odbacio od sebe. Ovo je sto se tice fizike.
Reakcija vozaca je neprimerena stanju soka.
Kamerman (njena sestra ako se ne varam) zadrzava fokus na nasreci. rci stepenicama sa kamerom koja je u pravilnom polozaju. Bilo bi normalno da se kamera pomera brzo napred nazad usled trcanja kad svati sta se desilo.
Mozda je najjaci dokaz da je laz, boja krvi pored glave. Jako je tamna, sto je opet nemoguce jer je proteklo svega nekoliko sekundi od udarca. Krv bi bila daleko svetlije crvene boje.
 
Nisam siguran ali mislim i da nema nikakvog oštećenja na kolima, bar se ne vidi lepo. Takođe levi kraj automobila se spušta pri kočenju, što je i normalno, a nediže se da nešto prođe ispod njega.
 
bojcetic je napisao(la):
Auto nije poskocio. Samo se zanjihao od naglog kocenja. Dakle tocak (prednji levi) nije sigurno presao preko nje. Da telo zavrsi u tom polozaju u kome je zavrsilo nema apsolutno sanse. Takodje da je podvuce pod sebe je nemoguce.Branik je dovoljno nisko podesen da je nemoguce da podvuce noge. Masa covecijeg tela je dakleko veca u od kolena ka glavi nego od kolena do stopala, sto znaci u ovom slucaju da nuzno mora pasti na haubu autobila. Da je udario u centar mase onda bi je odbacio od sebe. Ovo je sto se tice fizike.
Reakcija vozaca je neprimerena stanju soka.
Kamerman (njena sestra ako se ne varam) zadrzava fokus na nasreci. rci stepenicama sa kamerom koja je u pravilnom polozaju. Bilo bi normalno da se kamera pomera brzo napred nazad usled trcanja kad svati sta se desilo.
Mozda je najjaci dokaz da je laz, boja krvi pored glave. Jako je tamna, sto je opet nemoguce jer je proteklo svega nekoliko sekundi od udarca. Krv bi bila daleko svetlije crvene boje.
Covek je objasnio!!
 
Nazad
Vrh