Nikad ovako !

jbm ti život ovo je za ne poverovati da je ovo kod nas tako bilo mislim da bi bio kriv taj sa biciklom jer kako savoris kaže sistem našeg kažnjavanja je jedna velika karina bez najstrože kazne savoris izvini na citiranju ali je tako
 
Ostao sam bez komentara.
Prvo mi nije hteo da učita snimak, a ja žarko želeo da vidim šta je to.
A sada želim da i nisam video snimak sigurnosnih kamera. Da mi neko nije skrenuo pažnju šta da pratim mislim da bi srce... joj, nesmem ni da pomislim.I ja sam na bajsu većinom.
J...na krivina koštala je nekog života.
Teško da su tog majmuna uhvatili.
 
Ovo je bilo u zenici, prije 3-4 dana, zena je vozila, auto.. negdje oko 120 kmh je vozila, covjek je na licu mjesta mrtav bio a ona je pobjegla, na kraju su je ipak uhvatili. :zli:
 
todor je napisao(la):
jbm ti život ovo je za ne poverovati da je ovo kod nas tako bilo mislim da bi bio kriv taj sa biciklom jer kako savoris kaže sistem našeg kažnjavanja je jedna velika karina bez najstrože kazne savoris izvini na citiranju ali je tako

todore meni se čini da je ovo baš kod nas , pogledaj titlove nadzorne kamere
 
Nije bilo svrhe prilaziti bio je trenutno mrtav. Trebali su makar stati do dolaska policije i možda prekriti leš. Uglavnom svaka budala vozi auto. Nepostoji adekvatna kazna za ovakve "vozače". ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan::
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LirqwnINKyY[/youtube]
svakakvih budala na ovome svetu ima ::lose::
 
5wfsdj.jpg

ovo se desava kad se uzore i put kad je nekom malo zemlje.
na srecu nije se nista polomilo
 
cini mi se kada sam pogledo da nije nista pisalo ali opet ravnica je ravnica nemoj se sikiras i ja sam prevrto u cistoj ravnici prikolicu :cao: da dodam godisnje prevrcem u proseku dva puta jednom mi se desilo taman je natovarili i krenem pet metara i opet je prevrnem :zli:
 
pa ne stvarno...ravno,jedna brazda...i prevrnuta prikolica ne ide mi u glavu...po kakvim bagudama ja moju teram pa je nikad nisam prevrnuo... :sta: ::namigivanje::
 
Nije baš da ovo spada u ovu temu, ali...mislim, svaka mu čast ko se ovog sjetio. Krajnje jednostavno, jedan točak i to je to. Ovaj na slici ima pogon preko prednjeg kardana, al mislim da bi ovo radilo i kad bi blokirao jednu kočnicu. Svaka čast, koja je ovo ušteda u vremenu!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=66h61wbjY0I&feature=related[/youtube]
 
Sika je napisao(la):
pa ne stvarno...ravno,jedna brazda...i prevrnuta prikolica ne ide mi u glavu...po kakvim bagudama ja moju teram pa je nikad nisam prevrnuo... :sta: ::namigivanje::

sta bi radio kod nas gde svi oru po putu, a nije ravnica nego sve sama prdolesnica i skrsivratina
 
Danijele,možda bi trebalo rudu malo da spuštiš da težište što više bude na zadnje točkove.Inače prikolice za rasturanje stajnjaka (jednoosovinke) su poprilično nestabilne
 
cika_jova je napisao(la):
Sika je napisao(la):
pa ne stvarno...ravno,jedna brazda...i prevrnuta prikolica ne ide mi u glavu...po kakvim bagudama ja moju teram pa je nikad nisam prevrnuo... :sta: ::namigivanje::

sta bi radio kod nas gde svi oru po putu, a nije ravnica nego sve sama prdolesnica i skrsivratina
ok...moguce nikada nisam vozio po vojvodjanskim ( "ravnim" putevima ) ali nzm kole to rupe moraju biti da se prevrne prikolica ali ok nebitno...

@zombie_666
ovo je odlicno resenje ...ali ja u ovakvim situacijama samo bloknes jedan tocak i ono se vrti oko njega... ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh