Nikad ovako !

Pa šta, čovek nema signalizaciju... Ništa strašno....
 
Zašto mi se čini da si to bio baš ti pa ga zato braniš? ::namigivanje::
 
Attila M. je napisao(la):
Zašto mi se čini da si to bio baš ti pa ga zato braniš? ::namigivanje::

hahaha... :haha: :haha:

pa dobro nije to bas tolko strasno ako ide nekim ne prometnim putem...i meni se to desavalo...otkine se kabal koji dovodi struju do prikolice i klinac,nema nista.... ::namigivanje::
 
Ti izgovori ne pale kod mene. Ako ja mogu pred svaki polazak i povratak da proverim signalizaciju, možete i vi. "Posao" traje manje od 5 minuta, a mnogo znači. A kad već znaš da si na takvom terenu gde se žice lako mogu pokidati, onda nosi jedno 2-3 metra rezervne u kutiji za alat + izolir traku. :ppozdrav:
 
ma sve je to lepo u prici...ali u praksi je mnogo drugacije...ako mi pukne negde u njivi bas cu sa njim tamo da se zezam...lepo doteras kuci pa sredis... :ppozdrav:
 
Brate, nemoj se sa tim zezati! Ajde, ako te baš mrzi da šarafaš na njivi, a ti barem stavi onaj trougao na kraj prikolice!
 
Ma šta se i ja nerviram. Kad se neki debil na motoru bude spucao u tebe otpozadi, videćeš zašto sam ti ovo pričao. 15 minuta šarafanja ili 500 dinara za trougao ti može mnogo pomoći u životu...
Pa ti vidi.
 
dobro odosmo opet u :off_topic: ..

samo nzm ko to moze da se zakuca motorom u mene na seoskim putevima gde cak nema ni asvalta...sa motor ne moze da ide brze od 10 Km/h jel bi odma poginuo...a i da se razumemo,ne kazem ja da ne treba imati signalizaciju,daleko od toga..samo ako se desi u nekoj nezgodnoj prilici ne mogu da ga popravim sa vazduhom.... toliko od mene...
 
Zašto je off topic? Ja samo objašnjavam zašto se NIKAD ne sme zezati sa signalizacijom.

Motor je bio samo primer. Ne brini se, može te svašta zadesiti na putu. Čak i ono što si ubeđen da se tebi nikad u životu ne bi moglo desiti...

A i nećeš popravljati kvar sa vazduhom nego ćeš lepo da turiš 2 metra žice, 1-2 rezervne sijalice i malo izolir trake u kutiju za alat. Ili ćeš zavezati trougao sa unutrašnje strane vrata i gotovo.

Jel ima potrebe da uslikam šta ja sve nosim u svojoj kutiji za alat?
 
Attila nisam bio ja, ali isto kao da jesam, isti je slučj sa mnom, imam samo svetla na traktoru, ostalo ništa ::namigivanje::
 
Ma znao sam! Sileta sam pustio samo s ukorom odeljenskog starešine, a tebe ću vala da izbacim iz škole... Pravo kroz prozor! :D
 
Sika je napisao(la):
ma sve je to lepo u prici...ali u praksi je mnogo drugacije...ako mi pukne negde u njivi bas cu sa njim tamo da se zezam...lepo doteras kuci pa sredis... :ppozdrav:

ali ovaj baja nema nikako stoplampi ::namigivanje::

ja OBAVEZNO signalizaciju imam na obje prikolice a stalno sam u šumi , onaj ko mi kaže kako je nemoguće imati ispravnu signalizaciju u šumi mnogo sere , kada se sve lijepo zaštiti nema brige
 
Dajte mi kalendar da zapišem da smo se danas sa Savorisom napokon složili oko nečega! :sta: :D
 
svetla na prikolici mnogo znace a ljudi se opuste i misle nece se meni desiti a kada se desi sve je kasnoposle se vataju za glavu.
 
Ma za koji ce mi K. Kad je noc stavim trougao nazad i dosta... Nemam nameru da stavljam signalizaciju ni rotaciju.... :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Baš moraš večito da teraš neki inat, ha? :zli:
Dobićeš rotaciju za rođendan... :haha:
 
Ne teram inat, samo sam izneo svoje mišljenje i stav.... A zajebi rotaciju, bolje za rodjendan da dobijem gajbu piva... ::namigivanje::
 
Dukanac je napisao(la):
Ma za koji ce mi K. Kad je noc stavim trougao nazad i dosta... Nemam nameru da stavljam signalizaciju ni rotaciju.... :udri: :udri: :udri: :udri:
izvini ako sam te uvredio ali bas mi je zao sto tako razmisljas
 
Ma nisi me uvredio, razumem ja vaše stavove i donekle podržavam... Ali ja lično "necu" da stavljam signalizaciju i rotaciju iz razloga jer mi traktor vrlo malo učestuje u saobracaju. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh