Nikad ovako !

Ono je čova namestio traktor za slikanje, garant.
I treba da izvuče jedno naravoučenije: drva se vuku kada guske prde, tj. u leto a ne o Božiću, ali jbg. skola da se plati.
 
Savo pre nekoliko godina nisaam spremio drva za ogrev na vreme sačekao kišu, hladnoću i ono pasje vreme (kako kažu stari ljudi) pa muka živa hladno vreme, kišica rosi, drva mokra, leđa mokra, traktor šlajfuje, u koru se nakupila zemlja pošto je vučeno čekrkom, tupi lanac na testeri jednom rečju haos.
Od tada drva vučem u septembru kada može u majici da se radi, i kada je suvo vreme, od kada tako radim odmorio sam se muka i nevolja, dva dana posla i drva su kući.
 
Ovom su prednji točkovi upali u kanal i prikolica ga prevrnula pravo preko njih, tomu se nebi desilo da prikolica nema osigurač od samootkačinjanja, to kod nas skoro svi odmah skinu ili ne montiraju uopšte na traktore.
 
@kosjerac , ja sam drva za mene još sda pripremio :D
ali i neki dinar mora da se zaradi , zbog sve te jebačine i ja idem samo otprilike prvi dio zime dok mi ne dopizdi
kada krene čišćenje snijega onda ne idem do proljeća

evo ja u šumu krećem već za 15tak dana , samo da se malo vrijeme popravi :kisa:
 
28gtbtz.jpg

2ntxro2.jpg

2i0ccc2.jpg

9ibewn.jpg

1zvs8wy.jpg

Evo malo nekih slika :D
 
Auu Lazo,neznam sta da komentarisem,kad si puno postavio? ::svaka cast:: Ajd sve,al kako ovaj nevide onoliki stub od dalekovoda ::lose::
 
ja mislim da sam negdje pročitao da ovaj što je opalio u stub je bio satelitski navodjen :ideja:

a obratite pažnju na drugu sliku , došli ljudi sa bocama da ga sijeku :haha: :haha:
 
Ma jok bre, ljudi! Kakav crni dalekovod!? To vam je najnoviji model drljače! :haha:
 
Mozda je covek hteo da napravi da mu traktor ide na sruju pa su zice bile malo visoko. Da ustedi malo nafte. :haha:
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YwbzOlUSC5s&playnext_from=TL&videos=KEcCYIocwds[/youtube]
 
Nazad
Vrh