Nikad ovako !

E zato ja svaku prikolicu sam kipujem.A u ovom slucaju su radnici krivi jer nisu osigurali traktor.Ako nemoze da osigura traktor onda mora da zna do koje granice sme da dize rampu da se nebi desila ovakva situacija.
 
Pre neki dan ja ikolega spremali a on naso neko zivo blato
mcrgoy.jpg

2s7df6f.jpg
 
Zao mi je sto nema sliku kada se drugar zaglavio kao Nidzin kolega. Belarus 820 Eurolux sa duplim tockovima i setvospremac IMT Konskilde 4 metra sa duplim rotorima. Toliko je potonuo da je naseo menjac i karter! Jedva ga je izvukao Crystal od 160 KS! ! ! ! !
 
Imam par njiva gde nije tako divlja slatina i žito sasvim solidno rodi a fleka je takve pozicije i oblika da bi glupo bilo dizati plug i izostavljati.... Samo što se u ovo doba godine takve fleka obilaze!
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YnJ1DWNxzU0
[/youtube][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pdIKyJlSsH0[/youtube]
evo malo nasih vratolomija vukli zemlju po ribnjacima dizali bentove i nasipali de fali.
 
ovi na silosima to namerno rade,ja sam bio prisutan kad su mog prijatelja zezali 820 ali je bio vezan a tockovi se odizu.da je meni prevrnuo traktor kao ovaj zetor :nono: :udri:
 
Hvala Bogu jos ni prikolicu nisam prevrnuo niti su mi prevrnuli ovako na silosima ali vidjao sam i kamion kada dodje tako da kipuje pa se i kamion izvrne sve jer to ovi sa silosa kazu NE TREBAJU lanci za tockove ili nemoj isterivati traktor navrnucemo i njega... :udri: :udri: :udri: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: :nono: :nono: :nono: :zli: :zli: :zli: I ko posle da plati popravku tog traktora msm tog sto ga prevrne ? :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: ::lose:: ::lose::
 
Mislim da ne bi trebalo da se prevrne ako je ruda rotirajuća-ali ako je zavarena normalno da će se prevrnuti
 
Zato ja uvek isteram traktor sa kipe, sviđalo se to njima ili ne!
A ako zanovetaju, mogu i ja da im iskipam, pošto su prikolice kiperke!
 
Ista stvar prije godinu dvije... ja vidim da je lik pijan, a inace mu fali par daski u glavi. I zavezat cu ja traktor, pusti budalu, nisam ni pocaoo ovaj vec dize rampu, nit sam stranicu na priolici otvorio... E, ma 100 cuda, i jos vice da ne treba vezat, da ovo da ono. I NAMJERNO majmun dize iako iz prikolice vise ne curi i jos cuka da me zajebava...

Od kako imam majevicu, kipam samo nazad s njom, pa oce nece, mora cekat da natjeram poprijeko na rampu i iskipam ko covjek.
 
Najbolje da ako ti neradi to za dizanje prikolica bolje popravis i sam dizes nego da ti neki kreten prevrne prikolice i trektor i onda ces morati MNOGO vise da das za opravku nego sto ces dati da popravis pa da sam dizes i spustas prikolice....ili ako traktor to nema mislim ako nema mogucnost da kipuje prikolice onda OBAVEZNO LANCI i polako dizanje... ::super:: ::super::
 
Voleo bih ja da i meni prevrnu traktor. E onda dobar advokat pa ih tuzis za pretrpljeni strah,pa za stetu na traktoru,pa za ovo,pa za ono... Mislim da bi im uzeo grdne pare,a najmanje bi ih kostala popravka traktora. Onda bi videli da li neko nebi imao lance na kipi.
 
Mislim da si u pravu.U tim slučajevima oni odgovaraju jer ti radiš po njihovoj komandi
 
paorpaor je napisao(la):
Voleo bih ja da i meni prevrnu traktor. E onda dobar advokat pa ih tuzis za pretrpljeni strah,pa za stetu na traktoru,pa za ovo,pa za ono... Mislim da bi im uzeo grdne pare,a najmanje bi ih kostala popravka traktora. Onda bi videli da li neko nebi imao lance na kipi.
Pod uslovom da imaju pare...
 
Nazad
Vrh