Traktorske kose

Kod Bucala u Šapcu 105 000 Poljakinja 165. Čuo sam da će biti povraćaja 30 % za svu sitnu mehanizaciju, reg. gazdinstva. Zna li ko šta o tome?
 
Za mehanizaciju pripreme stocne hrane je bilo povracaja i prosle godine - 30%(40% za marginalna podrucja). Ja dobio povracaj za balerinu.
 
evo moje kose potingerova

34osfg2.jpg

jgpf68.jpg

9aqwco.jpg

v63yit.jpg
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Za mehanizaciju pripreme stocne hrane je bilo povracaja i prosle godine - 30%(40% za marginalna podrucja). Ja dobio povracaj za balerinu.
Samo da proverim-to je povracaj samo za novu mehanizaciju??Mislim na rotacionu kosu...
 
Ovo mi nije jasno.Kako jedna ista kosacica mose da bude i prednja i zadnja i bocna

Frontalno postavljena kosilica



700 Centar Pivot! Sa svojom centar pivot konstrukcijom, ona se može pomerati tako da obavlja košenje sa leve ili desne strane, takođe i postavka napred i nazad je veoma laka.
 
A posto su one kantice kako li se zovu sto dodju na krajnje diskove na roto kosi koje travu razbacuju.
 
worm je napisao(la):
Ja imam rotacionu sa 4 diska sto je IMT radio u koperaciji sa KUHNom, uzelli smo je novu i prezadovoljan sam , vec par godina radi bez ikakvih problema i to sa istim nozevima sa kojima je i dosla
:D

Ja sam cuo da su se te kosacice dobro pokazale ali sam bio malo skeptican , :sta: al eto kad i ti kazes onda je tako :D
 
amac86rs je napisao(la):
worm je napisao(la):
Ja imam rotacionu sa 4 diska sto je IMT radio u koperaciji sa KUHNom, uzelli smo je novu i prezadovoljan sam , vec par godina radi bez ikakvih problema i to sa istim nozevima sa kojima je i dosla
:D


Ja sam cuo da su se te kosacice dobro pokazale ali sam bio malo skeptican , :sta: al eto kad i ti kazes onda je tako :D

Odlicne su jer nasi, sva sreca prave samo nosac za kacenje, dok je prut i ceo mehanizam uvozno :osmeh:
 
Danas sam gledao poljakinje. Cena je 105000 din, i ista je i za 135 cm i za 165 cm.
Imaju i neke Turske za 135000 din.
 
Nazad
Vrh