Traktorske kose

imam ja 539 je nosi samo zvizdi uzeo sam prosle godine novu sutra idem kod brata pa cu slikati tamo zimuje
 
ja imam isto poljsku 165 nosim je sa 539 samo sam morao da napravim tanke bolcne(klinove) sa kačenje,nisam je uzeo napamet,toje četvta peta kosa koja je kupljena u ovom kraju dosada niko nije imao problema,bilo je dotezanja šarafa posle prve košnje
 
mica967 je napisao(la):
Jel je imas u svom domacinstvu ili znas iz raznih prica. :ppozdrav:
Ne ja imam Deutz-Fahr KHD 1.85.Komšija ima poljsku već 5 godina i nikada nije imao problema sa njom a kirija najviše od svih.
 
Ja imam LIFAMOVU kosačicu sa 2 diska(1,35m).Mislim da je SIP-ova licenca.Treba da promenem donje diskove -da lineko zna gde bih mogao nabaviti ?
 
Rale 83 je napisao(la):
mica967 je napisao(la):
Vasa iskustva sa poljskom rotacionom kosacicom 165 cm. zahvata. :ppozdrav:
kolko para toliko i muzike, mnoge su stradale naprave luft u kucistima pa se neisplati remontovati
Rale 83 je napisao(la):
mica967 je napisao(la):
Vasa iskustva sa poljskom rotacionom kosacicom 165 cm. zahvata. :ppozdrav:
kolko para toliko i muzike, mnoge su stradale naprave luft u kucistima pa se neisplati remontovati
Kad smo kod ::novac:: kolko ::novac:: je sada Poljska rot kosa 165
 
prosle godine jasam dao 1200eura bez kardana koji je bio 100e,kupio sam je od čoveka iz jasenica on je bio najjeftiniji,stim sto je on doneo u temerin gde sam je preuzeo
 
ja sam danas bio u rumi i poljakinja kosta oko 1200 evra , izgubio sam se malo u konverziji valute ali tu je negdje
po meni nije skupa i opravdava svoju cijenu , cak je mozda i malo kvalitetnija nego sto kosta
moj drugar je ima vec 4-5 godina i nista zamo gas
 
Vec sam pisao da treba da uzmem neku rotacionu,pa sam vas pitao za misljenje,a vidim da hvalite tu"Poljakinju",a ima je i moj drug i radio sam sa njom,pa da prokomentarisemo njen nacin rada(mislim na onu sa 2 diska od 165cm)??!!Ja sa posle imao zajebancije kad sam grabio sa sunce grabljama.....a vi? :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pa grablje su obicne sunce,proizvodnja MAK-Ada,a vreme je bilo i po danu i nocu i hoce cesto da prevrce,baca detel.u desno gde je vec ograbljeno.Namotava na zube.A kad sam grabio jako dobru detel.pokosenu sa IMT kosacicom nisam imao problema. :sta: :sta: E sad,ovaj vlasnik te kose,POLJAKINJE,kaze,da nije imao problema kad grabi,bas,bas suvu detel.E,pa nemas uvek vreme da docekas da bude jako suva.Ne volim to sto ona skupi svih 165cm u jedan red,pa hoce dole da bude zelenkasto.....moje misljenje. :ppozdrav:
 
Farmer Bob je napisao(la):
Pa grablje su obicne sunce,proizvodnja MAK-Ada,a vreme je bilo i po danu i nocu i hoce cesto da prevrce,baca detel.u desno gde je vec ograbljeno.Namotava na zube.A kad sam grabio jako dobru detel.pokosenu sa IMT kosacicom nisam imao problema. :sta: :sta: E sad,ovaj vlasnik te kose,POLJAKINJE,kaze,da nije imao problema kad grabi,bas,bas suvu detel.E,pa nemas uvek vreme da docekas da bude jako suva.Ne volim to sto ona skupi svih 165cm u jedan red,pa hoce dole da bude zelenkasto.....moje misljenje. :ppozdrav:
Zato je bolja 1,35 lakše se suši
 
Hvala Nikola zaboravio sam da je ti imas, kupujem je na sajmu tamo ce biti valda neki popust. :D
 
Nazad
Vrh