Susret članova Poljoinfo foruma na NS sajmu 2011. godine

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.378
Lokacija
Stara Pazova
Budući da se bliži poljoprivredni sajam u Novom Sadu trebalo bi da se dogovrimo oko druženja na sajmu i zajedničkog obilaska sajma.

Na moju adresu je još pre mesec dana stiglo obaveštenje da bi bilo poželjno da se najavimo kao grupa radi popusta u ceni ulaznice.

Predlog dela uredništva je da susret bude u utorak, 17. maja, u 10 sati na platou ispred ulaza u sajam.

Molim za vaša mišljenja.
 
Slažem se sa predlogom, ali mislim da bi trebalo ranije da se okupimo, da se ne ponovi kao prošle godine da u Sajam uđemo posle 11. Ja predlažem da okupljanje počne u 9 ispred ulaza i da neko ponese spisak onih članova koji sigurno dolaze.

Pozdrav od Mirka iz Kule.:cao:
 
Budući da se bliži poljoprivredni sajam u Novom Sadu trebalo bi da se dogovrimo oko druženja na sajmu i zajedničkog obilaska sajma.

Na moju adresu je još pre mesec dana stiglo obaveštenje da bi bilo poželjno da se najavimo kao grupa radi popusta u ceni ulaznice.

Predlog dela uredništva je da susret bude u utorak, 17. maja, u 10 sati na platou ispred ulaza u sajam.

Molim za vaša mišljenja.

Dragi branko
Internet Bibliotekar se slaže sa tvojim predlogom.

Pozdrav od Internet hajduka Bibliotekara

Već odavno spremam svog Mrkova..
 
Slažem se sa predlogom, ali mislim da bi trebalo ranije da se okupimo, da se ne ponovi kao prošle godine da u Sajam uđemo posle 11. Ja predlažem da okupljanje počne u 9 ispred ulaza i da neko ponese spisak onih članova koji sigurno dolaze.

Pozdrav od Mirka iz Kule.:cao:

apsolutno se slažem jer da malo proćaskamo prije ulaza da ne bude kao prošle godine kada sam sve vrijeme proveo sa vama a skoro ništa od sajma nisam vidio

ja sam 99% spreman

ajde da i tog karalića upoznam da vidim jeli on stvarno tolika zvijer za koliku se prestavlja :haha:
 
Bibliotekar hajduk zove na sastanak

Pobratime Karalicu
Da se sastanemo, tiho, mirno, na predstojećem Poljoprivrednom Sajmu u Novom Sadu.

Velim JA MOJOJ gospođi danas: Karalic je Pobratim.
Ona me gleda milim okom, veli: IDI da se vidiš sa Pobratimom.

Da, Majka rodi Brata, Pobratima daje Život !!!

Posvećeno Karalicu, Pobratimu
 
Dobro, dakle da okupljanje bude od 9 do 10 sati.
U 10 sati kupujemo ulaznice i krećemo u obilazak sajma.

Jel može takav dogovor?
 
Ja ću se dogovoriti sa Galkijem i Kosjercom, i nadam se da ću doći na okupljanje, do sada sam uvek bio sprečen zbog posla ali sada imam vremena da sve isplaniram....
 
Pošto baš svi nisu(mo) u stanju doći baš 17-og.
Možda se dogovorimo svaki dan u određeno doba na nekom mestu?

U Hrvatskoj dobivaju se na sajmu svaki dan u jedan na štandu jedne traktorske marke, pa ko stigne, stigne.
 
ovog puta dolazim sam , i samo radi druzenja sa forumasima , a neku drugi dan cu doci da razgledam sajam i masine . Odgovaralo bi mi i pre deset da se zavrsi okupljanje
 
Nazad
Vrh