Koji traktor kupiti ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zavisi za sta ce ti traktor ako ima bas dosta posla uteskim uslovim definitivno BELARUS a ako ima osrednje posla onda Zetor!!
 
pa pošto ti je već nik IMT 539 de luhe logično bi bilo da ga promeniš u IMT 577 DV,to je univerzalan traktor jeftin za održavanje nije veliki potrošač a cena mu je kao i mtz 820
 
pa 577 DV je skuplji od mtz 820 za 3000 4000 evra i nisu povoljnosti ko u Agropanonci su povoljnije mogucnosti i 0% kamate i ima grejs period 1 godinu ipak je ruja mama a imt fabrika samo sto nije propala i dosta su skupi.
 
Ja sam razmisljao i razmisljao, trebalo mi je nesto preko 120 ks i premeravajuci, cene, zastupjlenost, cene rezervnih delova, odrzavanja i slicno, ali prvenstveno zvog cene odlucio sam se za belarusa 1221.3 od 130ks 36.500e, sa klimom, jos uvek nisam nista sa njim radio, ali mi se svidja ono sto sam do sada video, deluje mocno, dobro ide, lepo radi, nadam se da nisam pogresio.
 
Evo, sada sam gledao ponudu koju su mi dali Agrotrac 125 dt 42500e + pdv, zapravo je 50.000e, stariji model, sav kockast, bez elektronike, poslacu ti na e-mail ako ne verujes
 
Sta je sad to??Verujem ti,al to nesto nije uredu.
Kasno je al sad bi nazvao Nikolu iz meh da ga pitam.Bas cu sutra da ih zovnem pa javljam!
 
Treba mi predlog oko kupovine traktora. Radim nešto manje od 20 kj zemlje. parcele su dosta usitnjene pa tu izgubim dosta vremena. Razmišljam o imt 577. Ako neko može da napiše neke bitne stvari o njemu ili bar da me uputi gde ima (znam da ima tema o imt, ali je jako velika i teško je snaći se, bar meni). Takode prihvatam sve sugestije. Trenutno radim sa torpedom 45 koji radi sve, ali za oranje mi treba nešto jače da pre završim. Hvala unapredd.
 
Sta mislite koja povrsina je dovoljna da opravda jednog polovnog,relativno mladjeg 820? Sad trenutno imam 5211 i 539 i stizem nekako sa njima. Ali planiram da povecam jos malo povrsine. Stigao bi i to zetorom da uradim, al se plasim da ga ne skrsim pa posle nemam nista. Zato sam zaplanirao jedan polovan 820 da kupim. Ali me interesuje koji je prag ekonomske isplativosti takve investicije. Tj. koliko najmanje Ha bi trebalo da obradjujem?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh