Cena malih prasića na tržištu

racunaj 2m.ljudi ..nek njih 1m. pojede svakog dana po 50g mesa...ti uradi matematiku...
ja mislim da je to hteo da kaze... :cao:...
 
Ima i toga Beograd im pojede vecinu toga,kod nas dolazi neki lik iz Surcina ne mogu da mu nakupe tovljenika koliko utovara.
 
ko je taj iz surcina,ja sam iz tog kraja.Meni trebaju mali prasici za tov treba mi veca kolicina,dali toga kod vas ima i kakva je cena-za galica
 
jer ima neko na prodaju 20 komada ukrstenu rasu landras+durok+yoksir do 25kg?
zar niko nema prasice na prodaju??
 
tu ima ali mislim da nece covek putovati 900km za 20prasica
Post je spojen: [time]1264355372[/time]
_________________________________________________
:ppozdrav:
 
nikolafarm je napisao(la):
jer ima neko na prodaju 20 komada ukrstenu rasu landras+durok+yoksir do 25kg?
zar niko nema prasice na prodaju??
Zemo moj ti je savet da si odes na 2-3 pijaca u Leskovac, Vlasotince i Lebane i da si proberes. Inace da ides ti u Vojvodinu, Pozarevac, Krusevac za 20 prasica, to ti se, po meni, neisplati
 
Ima druze prasadi,kvalitetne. a cena je prosecna tj. normalna trenutno su oko 200 din. do 25 kg
Post je spojen: [time]1264337697[/time]
_________________________________________________
goranv je napisao(la):
ko je taj iz surcina,ja sam iz tog kraja.Meni trebaju mali prasici za tov treba mi veca kolicina,dali toga kod vas ima i kakva je cena-za galica
javi mi se na pp
Post je spojen: [time]1264366605[/time]
_________________________________________________
MONTOYA je napisao(la):
Kakve veze ima Beograd kad klaničari koji ovde kupuju mahom su iz srema
Ne kupuju Beogradjani ali ih pojedu! ::namigivanje::
 
Poz svima,nov sam na forumu (a i u svinjarstvu),tako da cu vise stvari cuti ja od vas nego vi od mene.Mira je rekla cenu u kraljevu,ali je interesantno da klanicari placaju tovljenike 100 din,i to u 1. klasi. strasno ::lose::
 
Nikola, prasad u našoj opšini se kupuju na trk, sve ih je manje..
Kakvi klaničari, ja sarađujem sa nekoliko jačih firmi, tovljenike kupuju u Vojvodini(severnoj Srbiji), treba im lupa da nađu tovljenika u Raškom okrugu!
Skidam kapu Velikoj Plani i njihovim udruženjima odgajivača svinja, najbolje su organizovani, trebalo bi učiti od njih.

Post je spojen: [time]1264891461[/time]
_________________________________________________
P.S.
Da li na forumu imamo nekoga iz Velike Plane?
Trebalo bi da nas posavetuje kako se radi...
 
Nazad
Vrh