Cena malih prasića na tržištu

Odg: Cena malih prasića na tržištu

posalji mi poruku na pp pa cemo se dogovoriti :ppozdrav:
 
Danas prasad 120 din. do 25kg. preko toga 90 din.
cena pada a komponente idu gore šta reći a neopsovati :zli:
 
Kraljevo, 2.7.2010.god(stocna pijaca)
prasad zenska-130 din/kg
prasad muska-150 din/kg
 
Od kad se to dele prasad na muška i ženska? Možemo ih onda deliti na više načina kao na primer uštrojena i neuštrojena,da ne nabrajam dalje. Nakupci bi sve uradili samo da poštenog seljaka i proizvođača odvedu u propast!!!!
 
savak je napisao(la):
Od kad se to dele prasad na muška i ženska? Možemo ih onda deliti na više načina kao na primer uštrojena i neuštrojena,da ne nabrajam dalje. Nakupci bi sve uradili samo da poštenog seljaka i proizvođača odvedu u propast!!!!
Prvi put cujem
 
Kod nas je uvek postojala razlika u ceni izmedju muške i ženske prasadi sve dok traje kupovina po dva, tri komada koje ljudi hrane za sopstvene potrebe.Ove godine je u špicu to išlo i do 50 din.
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Kod nas je uvek postojala razlika u ceni izmedju muške i ženske prasadi sve dok traje kupovina po dva, tri komada koje ljudi hrane za sopstvene potrebe.Ove godine je u špicu to išlo i do 50 din.
i na pijaci u Cacku je isto ta razlika kao i razlika ustrojena ili ne
 
juce sam gledao u okolnim selima traze 180/kg, slabija potraznja, ali se prodaje.
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Kod nas je uvek postojala razlika u ceni izmedju muške i ženske prasadi sve dok traje kupovina po dva, tri komada koje ljudi hrane za sopstvene potrebe.Ove godine je u špicu to išlo i do 50 din.
gluposti....
 
Nisu gluposti.Zavisi kako se i cime hrane svinje i do koliko kilaze treba da stignu.Ako su za prodaju onda nema veze,a ako treba da stignu do 200 kg,za klanje onda ce pre stici ustrojeni muskarci,nego zenske koje ce najmanje 2 puta traziti da se pare za to vreme.
 
Loznica i okolina 150 dinara po kg!Vrlo moguće da će cena ići gore, završava se post i kreću razno razne proslave pa i tražnja!
 
E jedva cekam ove sabcane da mi se pojave na kapiji :zli: :udri: :udri: :udri:

12o din su kod mene i to im je puno da plate a ovamo trguju i ni manje ni vise 3o dinarcica mi uzima i jos je.. usi zavrce :nono:
Post je spojen: [time]1278440814[/time]
_________________________________________________
E stvarno sam besan :zli: Pa ova drzava je neverovatna, Idiote koje mi imamo na vlasti nema niko.

Zar je moguce da u 1ookm kvadratni ima 7 razlicitih cena!
 
Jednom rečju katastrofa, nakupci na sve strane, al kod mene dobiju šut kartu na ulazu! Ima da ti zakine na ceni zato što si im skratio repove, pa nece biti repića pečenih! Ma daj....
 
Nazad
Vrh