Cena malih prasića na tržištu

ja nema šta da vas lažem prodao sam 20kom po ceni od 170din i nežalim govori se da je sad trenutno 150 din kg banat vojvodina pa ko voli nek izvoli i ja sam mislio da ću da tovim ali nisam imao drugog izbora i ja prodamtako je ispalo da je najbolje ::000:: ::samo odmor:: ::super:: ::vino::
 
casper je napisao(la):
ja nema šta da vas lažem prodao sam 20kom po ceni od 170din i nežalim govori se da je sad trenutno 150 din kg banat vojvodina pa ko voli nek izvoli i ja sam mislio da ću da tovim ali nisam imao drugog izbora i ja prodamtako je ispalo da je najbolje ::000:: ::samo odmor:: ::super:: ::vino::

Kod tebe u selu i Kljajicevu sam uzeo 40 komada u decembru prosle godine
za 170 din/kg. Znaci nista se nije manjalo. Doci cu ovih dana
da uzmem opet
Post je spojen: [time]1272520651[/time]
_________________________________________________
MONTOYA je napisao(la):
još malo će prase biti pošto i stokilaš
Pa vec jeste
 
Sve zavisi od ponude i poraznje. :ppozdrav:

Malo teze da ce pasti cena prasica. I, ja tovim, ali neka realna cena za prase je ova trenutna.

E, sad sto nas zezaju za tovljenike to je nesto drugo.
 
Prasadi nema a tovljenici ne idu zato sto Matijevic i ekipa uvoze ko zna kakav odpad od mesa sa zapada ::lose:: :udri:
 
Imam 4kom. imaju oko 80kg, po koliko mogu da dobijem za njih po kg? i da budem happy :ppozdrav:
 
zamislite sad prasad 200 din a tovljenici 80 din pa naravno ko ima prasad prodaće a volja za tov je svakom nestala baram po mojoj proceni zanima me sa tom logikom šta će biti u septembru i oktobru ni prasadi ni tovljenika jel smo sve prodali u maju ili je to samo moja luda ideologija neznam :ppozdrav:
 
casper je napisao(la):
zamislite sad prasad 200 din a tovljenici 80 din pa naravno ko ima prasad prodaće a volja za tov je svakom nestala baram po mojoj proceni zanima me sa tom logikom šta će biti u septembru i oktobru ni prasadi ni tovljenika jel smo sve prodali u maju ili je to samo moja luda ideologija neznam :ppozdrav:
Mislim da nisu sva prasad poklana... ipak ce to biti tovljenici na jesen... a njihova cena e to ce se videti...
 
Nazad
Vrh