Mali jubilej poljoinfo foruma

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.339
Lokacija
Apatin
24 jula prošle godine je počeo sa radom poljoinfo forum tako da je danas rođendan. Hvala vam svima na posetama i na učestvovanju u razvoju ovoga foruma. Naravno forum će se i dalje razvijati i postajati sve bolje. Svi saveti i kritike su dobro došli.

:ppozdrav:
 
:ppozdrav:

Pozdrav administratoru i članovima ovog korisnog foruma,pa se nadam da će uspešno trajati
i proširiti krug ljudi koji se ovde dobro osećaju.

Prvih sto godina je teško,a onda je već sve lakše,kaže naš narod
... ::suncanje::

:veseljak::
 
novii je napisao(la):
24 jula prošle godine je počeo sa radom poljoinfo forum tako da je danas rođendan.
:ppozdrav:
Samo godinu dana? :sta: Trebalo ga je pre izmisliti :D
cestitke osoblju :ppozdrav: :ideja: ::torta:: ::rodjendan::
 
Da ste mi svi živi i zdravi i redovni na forumu, slavićemo mi još mnogo rođendana, hvala vam svima na doprinosu u razvoju foruma! :ppozdrav: :D :sreca:
 
Moram se pohvaliti da sam poslao stoti post i to kao odgovor nasoj jedinoj dami Ruz@vetrova
 
da smo zivi i zdravi jos godina sto
da je pesme i vina i da nas cuva bog
da su naj lepse zene uvek pored nas
jer ovaj zivot je kratak i prohuji za cas :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :cao: :D :osmeh:
 
Ovo je poljoprivredni forum baš onako po mojoj meri. Mada nisam baš mnogo aktivan u poslednje vreme, što zbog obaveza, što zbog lenjosti.


Ali svaka čast, još bar sto godina, a posle kako bude. :ppozdrav:
 
ovo je forum kojeg prati ubedljivo najvise gostiju bude i po 50-60.dali su to postojeci clanovi koji se ne uloguju ili ljudi dosta traze po netu.
 
Pa sasvim sigurno da ima dosta i članova koji se ne uloguju, nego samo pročitaju skorašnje teme. Ako među njima nađu nešto o čemu žele da pišu onda se uloguju. Ima dosta gostiju koji vide dole u kojima je temama u skorije vreme pisano pa to pročitaju.

Tako je najbolje, sve je vidljivo gostima, pa nisu prisiljeni da se registruju. Da im se uskrati neki deo foruma, registrovali bi se, a ne bi učestvovali u radu foruma, što se svodi na isto. Bitno je samo da je forum posećen, a ko od članova ima neku ideju ili kritiku, samo neka kaže, ap da ga učinimo još boljim. :cao: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh