Izdavanje državne zemlje u zakup

U opštini Sečanj ide zemlja na tri godine,50 ha po gazdinstvu je maximalno,početna cena 22000din/ha za I klasu.
 
Ako bi ucestvovao uzeo bi najvise 10-ak hektara...Nekako nemam volje da se otimam sa ovima sto im je zemlja sve u zivotu,takvih kod nas ima dosta.Mozda kad bi se udrizilo nas 4-5
 
Ja bas ne znam da je kod nas bilo 2100 ha. . . bilo je oko 1500, a oko 100 je neobradivo. . . a i to da je neko dobio od paora 30 ha nema sanse. . . jer je najvise dato 22 ha kad se delilo... ostali su dobijali po 10 ili 15 ha. . . hektar gore dole. . .
 
Ja bas ne znam da je kod nas bilo 2100 ha. . . bilo je oko 1500, a oko 100 je neobradivo. . . a i to da je neko dobio od paora 30 ha nema sanse. . . jer je najvise dato 22 ha kad se delilo... ostali su dobijali po 10 ili 15 ha. . . hektar gore dole. . .
pa onda terzini nisu paori cim su dobili vise... a sto se tice kolicine zemlje ta cifra od oko 2100 je u ponudi trebala da izadje to mi informacija od clana komisije ,e sada mozda se tu zaturilo neki hektar ;)
 
Ja sam bio tu kad se delila zemlja. . . dobili su koliko se secam 10 ili 15 ha da dele, e sad ne znam sta si ti cuo koliko su dobili??!! Trebalo je da ide 2100 ha samo sto je dato piku dolovo 500, i stocarima iz novog sela oko 200. . .
 
Danas čujem priču kako "Matijević" vrbuje žene radnika da im uplaćuje staž i ko zna šta još kako bi ih prijavio da licitiraju za njega.E kako tome stati na put je pitanje?
 
Danas čujem priču kako "Matijević" vrbuje žene radnika da im uplaćuje staž i ko zna šta još kako bi ih prijavio da licitiraju za njega.E kako tome stati na put je pitanje?

Nikako ,dok se ovi sa vlasti ne sklone što dozvoljavaju takve stvari.Opštinama odgovara jer se "smanjuje" nezaposlenost pa smo polako postali "razvijene"opštine.
 
može te li Vi kod koga je ove godine bila licitacija reći šta je potrebno od dokumentacije za prvi krug nadmetanja.
 
Moj prijatelj IMT mi je poslao sledece stvari koje su trebale kod njega u Jabuci, predpostavljam da je isto svuda.

Popunjena prijava za licitaciju
Dokaz o uplati depozita
Dokaz o prebivalistu
Izvod iz registra poljoprivrednog gazdinstva
Dokaz o vlasnistvu najmanje 0,5 ha u datoj K.O.
Dokaz da si osiguranik PIO
 
Nazad
Vrh