Tanjirače

jesi li to skoro kupio??Ta je verovatno od 2.4m
 
5 godina ,od 2,6m je i radi extra za spremanje žita jednom tanjiranje i jednom koskilder i žita ko vode
 
Pa i meni treba isključivo zbog pripreme za pšenicu.Nova mi je dosta skupa ,a polovne iz uvoza ću ići da vidim kad se prolepša vreme.I ovako ne mislim da je kupim pre leta.
 
ja sa njom radim i posle žetve žita prvi prohod je tanjiranje i nema božije travke,odakle si ti
 
Model,Ram,Broj diskova,Razmak između diskova (cm),Prečnik diska (svi nazubjeni),Težina( kg.)
NVT 2.2 80x80x5 24 19 Ø 510 750
NVT 2.4 80x80x5 26 19 Ø 510 800
NVT 2.6 80x80x5 28 19 Ø510 850
NVT 2.8 80x80x5 30 19 Ø510 900
NVT 2.8 80x80x5 28 21,5 Ø560 930

Evo ove prve dve na spisku su 1650eura.To im je Consumova specifikacija
 
Pa valjda je mislio da je prevaziđen.I ja sam načuo da je konzum dosta skuplji od ostalih.Ima vremena do leta.
 
da didi jer nikad x neće raditi kao v ja sam se uverio u to kad sam kupio sa v rasporedom
 
Ne vidite ironiju u postu, sledeći put moram dodati i smajlija koji se kezi....inače kako gde, još uvek X ima dobru primenu za male proizvođače i male parcele, probaj sa V da zatvoriš razor ::namigivanje::, takođe i sa V treba znati raditi da se ne poznaju tragovi, ima ovde kod mene pacijenata koji su ih pokupovali nedavno pa im njive izgledaju gore nego da su radili sa X :haha:
 
ja sa v zatvaram razore bez problema i ne ostaju mi nikakvi tragovi ali svako ima svoje mišljenje ,čuo sam da kod ovih većih preko 2,8m ostaju brda
 
najprostije ti je sa manjom zatvarati nego sa većom jer te veće prave prolećno oranje jer je veći razmak između tanjira
 
Ma ne to, pitam te kako se krećeš sa njom kad zatvaraš razor, sa X uzjašeš razor, max iskosiš baterije i posle dva prolaza kao da razora nikad nije ni bilo, e kako ideš sa V?
 
army najlakše ti je raditi sa v jer samo sastavljaš jedno do drugog nema tu neke mudrosti
 
Nazad
Vrh