Tanjirače

Ja imam oltovu od 20 diskova ,nova kupljena i u odličnom stanju.Nikad nije pecnuta niti išta.Znači bez ulaganja.Pogledaj u mom profilu.Ja za nju dobijam 400 e odmah ali je ne smem prodati dok ne dođem do nove-veće.
A za dvobrazni plug takođe pogledaj u moj profil i piši na pp pa da se dogovorimo.Gledaj onaj manji a ne 757.2
 
U consumu bečej je sledeća cena.Nošena V tanjirača 2.2 m sa 24 diska od 510,na 19cm razmaka je 1650eura.
Nošena V tanjirača od 2.4m,sa 24 diska od 510 ,na 22 cm je isto 1650eura.
To su one sa slike koju je stavio čugi.
 
Čugi potpuno si u pravu.1650 eura je stvarno dosta.
Nort gde si ovo slikao tj. odakle si preuzeo?Znaš li cene bar orjentaciono?
One tanjirače koje radi Consum(Čugijeva slika) izgledaju mi jače ,a i čini mi se da su tamo deblje osovine.
 
Ova trgovina je u mjestu blizu mene... Tu cu ici po prikolicu i sjetvospremac uskoro ;)

Jedan poznanik je uzeo vucene tanjurace 30 i nesto tanjura i kako cujem da ih je nesto jako malo platio... Nesto oko 4 000€ i kako cujem da je za sada s njima zadovoljan. jos je to sve novo, pa nema sto biti nezadovoljan.
 
Nema sanse da IMT radi s njima...

Ogromni diskovi, veci razmak izmedju njih nego kod OLT tanjuraca, teze puno od standardnih "X" posto su dalje od traktora... 533 bi imo problema da ih premjesti s jednog mjesta na drugo, a kamo li das njima ista radi...
 
Sa ovim dva puta predjem i stvarno lepo usitni zemlju.Dobro,sve zavisi i od zemlje,normalno.Ali ima i sta vuci.Pogotovo drugi put kad treba sto veca brzina.
 
jeste k2.star al jednostavan i izdrzljiv.samo okretanje zna biti :zli:
 
Tanjirača je prepravljana sa 24 na 28 diska ? Na zadnjim baterjama ti netrebaju čistači ? :cao:
 
netrebaju zadnji cistaci,ne gusi se.samo prednja dok nisam stavio.fabricki 28 diskova.
 
ako hoćete dobru tanjiraču onda samo u v verzji ja imam od 26 tanjira 510 prečnik i 560 se igra sa njom
 
Nazad
Vrh