Tanjirače

@ čugi - jedna molba da li bi mogo poslati fotku držača toplinga iz više pogleda , ja je nemam . Majstori sigurno skinuli kad su menjali
gumice na hidrauliku ! Može u temi Zetor ! Hvala ! :cao:
 
pa ovo što ostaje između baterija tih 15cm iduči trag tanjuranja i poklapaš polovinu i sve ok
 
I mene kao i Šošaru interesuje neka V tanjirača koju bi mogao da vučem sa IMT 560.Čujem da se neke od 2-2.2 m uvoze polovne ali nigde da naletim na njih.Zna li neko neki model i gde se može pogledati.Naravno interesuju me i cene.Video sam kod jednog uvoznika u Sutjesci kod Zrenjanina neku zelenu u prolazu ali nije bilo nikog da pitam za cenu.Izgleda kao nova
 
Ovako nešta? Ne pitaj me gde ima, ne znam, ove slike sam pokupio kod komšija na forumu.

ufo320g350lh6.jpg

9242111cp5.jpg
 
Slike jesu super ali ovo košta kao dva moja 560.Šalim se naravno...
Ma pitao sam zato što sam stvarno zainteresovan i što sam pročitao da se spominje neko iz Perleza.To mi nije daleko pa bih možda i otišao.Može li se tako nešto videti u Rumi 3.2.2009.??Ćale je navalio da mi pravimo(kao i sve ostalo) ali bojim se da bi me "jeftinije" izašlo da kupim.
 
Didi jel to u Perlezu u oglasima sto prodaju polovnu uvoznu mehanizaciju? Ja sam bio u potrazi za plugom pre dve godine otisli smo tamo,znaci provalio sam 100 i vise km i na kraju razocarenje: dvojica na dvoristu sa cetkama i kompresorom farbaju rdave masine iz uvoza bilo je svega i svacega,ali nista ni priblizno kao iz price telefonom za plug koji smo trazili... ::lose::
 
Pa ja sam za njih čuo iz poljoprivrednika, ali nisam išao.Ići ću prvo do ovog iz Sutjeske.Kod tog lika ima svega i svačega.Roba je uglavnom uvoz iz Italije.Ima i traktora i kombajna kao i dosta nove mehanizacije.ferokop iz temerina radi nošene V tanjirače za IMT 560 ali im je cena dobro preko 1000 evrića.I to sam video u poljoprivredniku pa zvao.
 
Vidi u Consum-u u Beceju. Te su dobre. Ja imam njihovu vucenu 2.8 sa pakerima za rusa. Radi samo tako. Kazu da su im i nosene jako dobre. A ti u Perlezu su veoma poznati po kvalitetu masina ::lose::.
 
2.8 m Temerinsku Ferookop sam platio 3800 V - vucena - 1600 kg ,diskovi 560 svi nazubljeni. Consum,Vrsacka,Adut svi imaju priblizne cene samo je datum isporuke razlicit.Najduze cekanje je kod Consuma 40 dana .Inace ja sam prezadovoljan Temerinskom .
 
nije mnogo
:bravo:
_________________________________________________Post Merge: [time]1233770740[/time]_________________________________________________
a dvobrazni plug za imt 533?
 
Nazad
Vrh