Tanjirače

Izvinjavam se ako se ponavljam, ali ima previše postova a ja sam novi korisnik. Koliko puta tanjirate pre sejanja žita, na kukuruzište ako je istarupano i upaljeno, a koliko na suncokret. Vidim da to neki rade po dva tri puta ali nevidim baš neku svrhu.
 
mims je napisao(la):
Izvinjavam se ako se ponavljam, ali ima previše postova a ja sam novi korisnik. Koliko puta tanjirate pre sejanja žita, na kukuruzište ako je istarupano i upaljeno, a koliko na suncokret. Vidim da to neki rade po dva tri puta ali nevidim baš neku svrhu.
dvaput i onda setvospremač
 
Šta mislite ko pravi ovo :sta: i kako vam se čini.
2ugz9ew.jpg
 
stiv je napisao(la):
Šta mislite ko pravi ovo :sta: i kako vam se čini.
2ugz9ew.jpg
to je najbolja tanjiraca a i lako se vuce treba oko 90ks za nju ako ima 3m zahvat i ja bi je odmah kupio samo da znam ko ih pravi i da su povoljne cene, inace lepo izgleda i jel to neko na kopjuterski dizajnirao ili je to negde takvo i napravljeno :ppozdrav:
 
Za mog rusa jeste consum 3.0,al mi se ne peva-4300e bez valjaka :udri:,a piše da treba 100ks nego šta mislite ko pravi ovu tanjiraču..
 
stiv je napisao(la):
Za mog rusa jeste consum 3.0,al mi se ne peva-4300e bez valjaka :udri:,a piše da treba 100ks nego šta mislite ko pravi ovu tanjiraču..
sigurno JOHNY 89 kad sve zna
 
neznam ko je pravi ali znam da radi bolje od obicne jer ona ima za svaki disk poseban lezaj i oprugu i tako bolje radi na neravnim podlogama razumes, imam i video pa cu staviti da vidite

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uyw7Hvw6bwY[/youtube]

samo pogledajte kako to lepo radi :ppozdrav:
 
Da li sada možete da pogodite ko pravi onu tanjiraču :cao:
2yjxbu1.jpg

Post je spojen: [time]1249934582[/time]
_________________________________________________
 
joooooooj mislim da neka firma iz Vrsca pravi takvu samo nikako da se setim imena Agro-nesto,ne znam.. :sta:
 
Nazad
Vrh