Tanjirače

todore ajd nemoj da se glupiras i pravis pametan i neznam odkako se i put tanjira to nisam cuo izgleda da se kod tebe i put tanjira s tanjiracom v 32 :haha:...ja znam da bi case mogao vuci v32 tanjiracu jer ima 95 ks a i kombajnerov dajc bi mogao bez problema vuci v32 :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246736918[/time]_________________________________________________
leka nasipes u gume vodu i moze i rajka da tera v 28 samo mora imati tezinu od bar 3,5 tone
 
rakovica r76 ima oko 3 tone i kad bi stavio neke tegove napred i vodu o gume imao bi preko 3,5 tone i lako bi vukao tanjiracu ali moze i ovako da vuce po suvom i tvrdom tlu v28 bez problema jer snage ima a ljudi kod nas sa imt 577 vuku takve tanjirace pa bi onda i rajka r76 mogla
 
ima tegove napred fabricki ali vodu necu da sipam mani me te zajebancije ::lose::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246737406[/time]_________________________________________________
mogu se skidati
 
kombajner je napisao(la):
todore SVAKA CAST takva bi i za mog dajca bila super! al nikako da andjem dobru cenu!!
iskreno i neznam koja je njena cena ali isplati se još najviše za spremanje žita a i posle skidanja žita
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246737757[/time]_________________________________________________
Johny CASE IH je napisao(la):
todore ajd nemoj da se glupiras i pravis pametan i neznam odkako se i put tanjira to nisam cuo izgleda da se kod tebe i put tanjira s tanjiracom v 32 :haha:...ja znam da bi case mogao vuci v32 tanjiracu jer ima 95 ks a i kombajnerov dajc bi mogao bez problema vuci v32 :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246736918[/time]_________________________________________________
leka nasipes u gume vodu i moze i rajka da tera v 28 samo mora imati tezinu od bar 3,5 tone
možeš po putu u transportu da ideš pametnjakoviću a ne da vučeš po putu
 
@CASE
šta ti znaš kojom brzinom se tanjira gde ćeš ti da očitaš na tvom caseu,jedino da belorus ide pored tebe pa da ti očita brzinu/h
 
311q9dy.jpg
 
:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje:: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:


Edited by mityoo: vredjanja ubrisana... primedbe uvezi sa ponasanjem clanova na forumu prijavite adminima i moderatorima umesto da se upustate u raspravu, gomilajuci tako OFF topice!
 
ok mityoo dobro je da si malo sredio temu :ppozdrav:
ja se sada spremam da tanjiram sa kejsom i malom tanjiracom posto je ofarbana da je malo razradim i skinem farbu sa tanjira i da potanjiram grudvasto oranje koje sam orao pre 6 dana i kad se vratim bice i slika :ppozdrav: :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]Sun Jul 5 21:16:05 2009[/time]_________________________________________________
evo vratio sam se i lepo se danas tanjiralo,i case se prosto igrao sa tanjiracom na oranju i isao je od 10 do 12 kmh i prvi i drugi prohod ali nemam puno slika jer mi se baterija isparaznila prilikom slikanja ali evo imam par slika :ppozdrav:
2ajbj8.jpg

rkugp3.jpg

300zntf.jpg
 
jeste mala tanjiraca olt x24 zahvat 2 metra i dobro radi ali je dosta lagana pa nemoze duboko s njom da se radi za zito tako da s njom radim samo oranje i tanjiranje strnista i za sad je dobra dok nekupim vecu ali ako budem kupovao vecu tanjiracu izecu neku veliku vucenu ili nosenu zahvata 3,2m i to bi mu bila idealna :D
 
Nazad
Vrh