Tanjirače

Mislis Vogelu iz Rusije,posto su ga oni kupili prosle godine.
 
kombajner je napisao(la):
pa onda moj dajc 32 bez frke? mislim tesku tanjiracu 4 baterije
Kakva je ta tvoja matematika? Stiv ima MTZ 1025 (105 ks) i on moze da vuce 3.0 bez problema a ti sa torpedom mozes ko i ja 2.8 i da pevas. O teskoj tanjiraci ni govora. Sta ce ti X tanjiraca kad V mnogo lepse radi?
 
haha sta pricas ti V bolja od X ?? pa zasto li je onda skuplja X ?? ma daj pa ni necu ja siru od 280cm 32 diska sa 19 izmedju diskova! fi 560 i to je to!!
 
v ti je bolja nego x pa ja imam v i radi 10 puta bolje nego x uostalom ti kupi šta hoćeš ali od 28 ti je dosta za dajca
 
kiraj je napisao(la):
Vlado da mu nije tesko ,da li ti je tanjiraca jako ukosena,da li koristis i prednju vucu ?
tanjiraca je zmajeva vucna 32 tanjira!ma kakve dzombe,strnjiste ravno kao pista,nema traktor dovoljno tezine pa poskakuje nemoze sedeti u njemu.da li ima neko resenje za to naprimer visina kacenja ili manje ukositi baterije ili vac sta?
 
Evo je Consum 2.8 + pakeri

2mrw803.jpg

2a6m2oh.jpg
 
Ja najcesce tanjiram oko 8km/h, sa rusom 82 i tanjiracom od 2,8 V, to je kod mene 5. brzina/zec, 1500-1600 obrtaja, tanjiraca je ukosena skoro do kraja, ja mojom prezadovoljan kako radi sa rusom
 
Druze Todor :D!
Ja ne sam imo aparat da slikujem kad sam tanjiro strnjiste od jetchom :haha:
Inace, kukuruz 2 lista na jetchom :D
 
2jbup3d.jpg
i kako izgleda posle jednog prohoda
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246734216[/time]_________________________________________________
Lala iz Banata je napisao(la):
Druze Todor :D!
Ja ne sam imo aparat da slikujem kad sam tanjiro strnjiste od jetchom :haha:
Inace, kukuruz 2 lista na jetchom :D
da ali ja nisam mogao pre zbog kiše
 
banePA je napisao(la):
Ja najcesce tanjiram oko 8km/h, sa rusom 82 i tanjiracom od 2,8 V, to je kod mene 5. brzina/zec, 1500-1600 obrtaja, tanjiraca je ukosena skoro do kraja
Koja tanjiraca? Ova moja i kad je ispravljena do kraja je i dalje dobro ukosena.
 
todore zasto tolko poklapas tragove sa tom tanjiracom?pa ako ona ima zahvat od 2,5m onda nebi trebao da gazis po vec tanjiranom zemljistu?a primetio sam imas i rotaciju na 567 :ideja: :D
ja mislim da je optimalna brzina za tanjiranje od 10 do 15 kmh jer tad tanjiraca ima najbolji efekat pri toj brzini i najbolje radi :D
 
Nazad
Vrh