Tanjirače

E, ovo vec prelazi u bezobrazluk ovako mi piti krv na slamku... :zli: :nono:

::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje::

Ajde, bio bih ti turbo zahvalan da skines to i postavis ovdje, jednog kisnog dana, to jest...
 
Vlado da mu nije tesko ,da li ti je tanjiraca jako ukosena,da li koristis i prednju vucu ?
 
ma sta ima to vece vidis kaze covek odskace mu traltor on ili slajfuje ili dzombe ali najverovatnije dzombe jos ako ides po oranju u cemu je pitanje?
 
Da li je bolje uzeti polovnu Metalwolf od 28 diskova teži ram za 2500e i manje ili nove Consumove,Ferokopovu,Čenejsku itd... :sta:
 
stiv je napisao(la):
Da li je bolje uzeti polovnu Metalwolf od 28 diskova teži ram za 2500e i manje ili nove Consumove,Ferokopovu,Čenejsku itd... :sta:
Consum sa pakerima!! Tvoj vuce glat 3.0, kad moj 820 EL vuce 2.8 bez problema.
 
kombajner je napisao(la):
pa onda moj dajc 32 bez frke? mislim tesku tanjiracu 4 baterije
Ti izgleda neznaš što je teška tanjurača, ha?
Dosta mu je i obična 32d ako hoćeš brzinu, što za tanjuraču i treba da napravi posao.
btw, nije dajc, nego torpedo ::namigivanje::
 
kombajner je napisao(la):
pa onda moj dajc 32 bez frke? mislim tesku tanjiracu 4 baterije

Teske tanjirace su one koje imaju 100 kg / disk i razmakom od 27 cm medju diskovima. Ove koje vecina nas vuce su sve finiserke, lagane tanjirace sa malim razmakom medju diskovima obicno 19 cm. I metalwolf i consum i omikron i sve ostale te novokomponovane tanjirace spadaju u tu grupu.
 
Ali ako ces 50 onda mora tanjiri da budu oni za kolace! :haha: :haha: :haha:
@Todor
A ti se nisi nista promenio! Sad nema Feniksa pa trazis koga mozes da zaj...s? ::lose:: ::lose::
 
mityoo je napisao(la):
Ali ako ces 50 onda mora tanjiri da budu oni za kolace! :haha: :haha: :haha:
@Todor
A ti se nisi nista promenio! Sad nema Feniksa pa trazis koga mozes da zaj...s? ::lose:: ::lose::
niko tebe ne zajebava @mitijo :nono: :nono: :nono:
 
kiraj je napisao(la):
Da li neko zna da li i imt radi vucene tanjirace slicne kao metalvolf ili conzumova. Ovo pitam zato sto sam prolazeci pored Corica video slicnu a nalepnica IMT i jos neki brojevi .Da li je mozda poceo da radi IMT u Novom Beceju?
obavestenje imt fop se prodao vogelu iz austrije!!!
 
Nazad
Vrh