Tanjirače

Didi u pravu si nema danas ništa jeftino sem naših proizvoda koji godinama imaju iste cene. :udri: :udri:
 
Nasao sam polovnog Moravu za 850.Samo neznam hoce li rus moci.

Mityoo.Tebi Ursus vuce i po oranju ili samo strniste?
 
Onda ce morat i moj rus da vuce po kukuruzistu i strnistu.
Video sam tvoje slike na drugom forumu, svidja mi se ta tanjiraca.Izgleda masivno i tesko. :D
Kukuruzovinu koliko puta tanjiras za setvu zita?Zapalis pre tanjiranja?
 
Kukuruzovinu NIKAD ne palim! Jesenas sam 2 puta potanjirao i sejao! Veci problem je sa tanjiracom u trnsportu jer je teska pa cupka prednjica od traktora i po losim putevima sam vec dvaput polomio usku na koju se kaci na hidrauliku!
 
Da li neko zna da li i imt radi vucene tanjirace slicne kao metalvolf ili conzumova. Ovo pitam zato sto sam prolazeci pored Corica video slicnu a nalepnica IMT i jos neki brojevi .Da li je mozda poceo da radi IMT u Novom Beceju?
 
Jeli kupovao neko skoro nove diskove,osovine ,ležajeve,kućišta i ostalo?Ako jeste ili ako neko zna neka napiše po kojim cenama i gde.
 
Jedan prijatelj je kupovao jesenas kod Conzum Becej ali neznam cenu. Osovina se izmeri koliko je kg x cena + obrada navoja za maticu i matica . Kaze da se nije nadao da je toliko jeftino.Tu je uzeo i lezaje.
 
Tanjiri 510mm su prosle godine bili ako se dobro secam 18eura komad!(nazubljeni)
 
A ima li neko neku od uzelovih tanjirača i kako su se pokazale pošto su definitivno naj jeftinije na tržištu.
 
Bobo hvala na informaciji ,ali ovu sto sam video je dosta laksa .
 
Hmmm, znam da je jedini posao u ZMAJU zadnjih godina bio ljepljenje naljepnica na bugarske tanjurace da se stavljaju u prodaju po srbiji pod ZMAJ proizvod... mozda to isto rade i u IMT-u ili su poceli praviti nesto ipak malo "lakseg kalibra", jer ovo sa slika izgleda da ce ici dublje nego plug ;)
 
video sam tu tanjiracu na prezentaciji. Prve godine ju je vukao 5136 i blagoreceno hteo je da crkne. Sledece godine je bila zakacena na 5210 ( nisam siguran ali mislim da imam i video snimak ) eeeeeeeee to je vec bio posao. Inace je perverzija kako ulazi ta tanjiraca u zemlju, samo sto cepa jako velike komade zemlje
 
kiraj je napisao(la):
Da li neko zna da li i imt radi vucene tanjirace slicne kao metalvolf ili conzumova. Ovo pitam zato sto sam prolazeci pored Corica video slicnu a nalepnica IMT i jos neki brojevi .Da li je mozda poceo da radi IMT u Novom Beceju?
ma jok,imaju u planu da rade neku kopiju metalwolfa,ali za sada jos uvek nista.
 
Nazad
Vrh