Tanjirače

e tu sam i ja mislio bas a i tata bas na nju cilja znaci ipak cu tako nesto ja uzeti da mi lepo radi da za zito neorem !! a i mislim da ima samo 32 ili 28 uglavnom to je to i da mogu razviti brzinu lepu odlicno hvala na savetima!! :D
 
svecki rekord u tanjiranju ko neveruje neka pogleda
traktor CAT challenger mt 875b od 580ks i tanjraca gregorie besson xxl i ucinak je 644 hektara za 24 casa
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=3u8ZiESuS4A[/youtube]
 
Interesuje me dali nešto ovakvo vredi 2000eura ili se vredi upustitu sam u izradu istog.Radi se o novim vučenim lakim tanjiračama od 28 diskova(svi nazubljeni),460mm,2.4m širine,ram 80*80*5,težina oko 950kg,klip dvosmerni,gume 15 coli.
Evo slike
ion1ht.jpg
 
Po meni je lagana a na oko ne izgleda lepo ,mozda zbog tih guma. I sasija treba da je jaca da se nebi usukala.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244722433[/time]_________________________________________________
Evo moje tanjirace, teska 1400kg, 2,8m
14cuo0i.jpg
 
Zna li ko nesto o nosenoj Olt Morava tanjiraci,34 diska.Koliko je teska, koliko konja treba...
Dal ga moze vuci rus 52 na strnistu i kukuruzovini?
 
bolja ti je ova sa dve samo što tebi treba od 30diskova fi 560 ako ćeš sa dajcom
 
Ako je dobro zakosi imao bi tu dajc sta da radi. Prvi prohod sa rusom 820 ide i 5 sporijom ali drugi jedva 4 sporijom i to uvek ukljucena prednja vuca. Ja planiram da je ostavim za mf od 120 ks bar za prvo vreme.
 
Nazad
Vrh