Tanjirače

ja sam prosle godine menjao na jednoj bateriji . stavio sam spanske i kostali su 20 eura . pokomadu
 
i sta si odlucio...novo ili svojerucno...ako budes pravio tanjiracu iskopiraj euro tok ona ima najbolja odradjena tanjiraca pravi je privatnik u b. palanci sajt je eurotok,slicna je tanjiraci luta.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1236384476[/time]_________________________________________________
Lala iz Banata je napisao(la):
Ja na mojoj Consum 2.8 sa valjcima imam eurozappa diskove. Ima tezih, glomaznijih tanjiraca ali ni jedna ne uradi tako lepo ko Consum. Kad smo spremali za zito jesenas, na drzavnoj parceli mi pomagali drug i burazer. Jedan sa Adutovom a jedan sa Eurotokom. Ne mogu ni da prismrde.
da da mora biti,consum posle nekoliko godina rada nemozas da prepoznas nelici na tanjiracu jer nemozes nista da pritegnes pa se sve klamce samo sto neotpadne....
 
nisam jos nista odlucio, moja filozofija obicno bude triput seci uvek kratko :haha:, zvao sam neke trgovce gvozdjem cena kg 50 din a islo je i po 80-90 din a kazu niko nista nekupuje dobavljac iz madjarske zatvoren.Tako da cu za sad pricekati jas jedno mesec dva da vidimo kako "seka" deluje na proizvodjace novih tanjiraca i uvoznike diskova ,do prve strnjike ima jos dosta.inace konstrukcija (sve od obicnog Fe: ram 100x100x6 ,grede,osovina...) su naegde na 300e po ovoj ceni
 
Ja sam naso jednu vecu nosecu tanjiracu (neznam koliko ima diskova ali je siroka oko 3m), pa ako se pogodim planiram da je remontujem. To je nesto staro i zapusteno ali je kompletna pa nije problem da se sredi, slikacu je pa da cujem vase misljenje.
 
Vidim da hvalite paker valjke ( bar vecina ) . Da li mogu da ih dokupim posto sam ja uzeo Temerinsku tanjiracu i da li neko zna cenu?
Koliko to povecava tezinu same tanjirace .Da li to MTZ 82 moze da vuce ?
 
vuće ga sa paker valjcima a za cenu što ne vidiš sa tim od koga si kupio,jel tanjirača iz fericopa
 
Sad sam uspeo da ih dobijem .Neverovatna cena 1100 eura za dva paker valjka. ::lose::
Da li mogu da stavim neke druge od drugog proizvodjaca ,posto mi je covek iz Feroocop-a rekao da i ako ih kupim moram da dovarim neke nosace.
 
Ma imaš na vašaru žičanih valjaka na kilo, samo napravi nosače i stavi ležaje.
 
paker, ako sam dobro razumeo, mada sad kad uporedim sa ovih 1100 :sta: bilo nas je dvojica i isto smo razumeli bem li ga
 
Nazad
Vrh