Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Pitanje ...

ja sam pocetkom aprila meseca otisao do SUP-a da registrujem traktor i prikolicu platio sve dazbine i sl i predao u SUP-u naravno u supu me je sluzbenik pitao sta ce mi to i da to ne treba da radim... uzeo je dokumentaciju i nije mi izdao nikakvu potvrdu i sl. I dan danas niti tablice ni nove saobracajne nisu mi stigle i neznaju kada ce.

Kakva su Vasa iskustav tj koliko ste cekali na tablice i da li ima neko da je skoro registrovao i da je dobio nove tablice.
Hvala
 
Kod mene u okruzenju u 5-6 sela ima mozda 10 traktora registrovanih.To kod nas odavno samovoljno ukinuto.
 
Ja sam u Kikindski SUP pedao 23 februara, a dobio sam saobracajnu, nalepnicu i tablice 13 juna. I isti komentar je imala sluzbenica!
 
Hvala puno na info sada mi je lakse tj vidim da nisam jedini koji toliko dugo ceka.

A komentari sluzbenika su tek prica za sebe ...

Potpuno se slazem u debilizam same odluke da se sve registruje i sl ali sto je jos gore i nepreciznost tj da li mora ili ne mora kada kako i sve ostalo mislism stvarno... ja evo vec skoro cetri meseca nemam nikavih dokumenata za svoj traktor ko da sam ga ukrao ....
 
Pre neki dan radio prvu registraciju za petotonku prikolicu ,kompletno sa osiguranjem 13000 din dobio odmah nove tablice i nalepnicu
 
Prošle godine sam registrovao sve tri prikolice iz početka što bi se reklo i koštalo je 6.000 po prikolici ali da sada bude duplo skuplje,preteraše.Bubu nalepnica se lepi pored tablice.
 
trazice ovi da registrujemo i plug

U Slovačkoj već moraš, odnosno ne da ga registruješ nego moraš da ga zavedeš u centralni tehnički registar, a za to mora da ima atest i sertifikat o poreklu.
Dakle, pojaviš se na drumu sa plugom za ugor strnjike ručno napravljenom od nekoliko konjskih plugova i polcajac te ukloni sa druma i napiše ti kaznu jer mašina koja nije atestirana i zavedena u registar može kao da pričini štetu na putu. :sjasi:
Evo i linka, pa ko zna neka čita, a ko ne zna neka čita polako, dozvoljeno je i otvarati usta prilikom čitanja:
http://www.agroserver.sk/forum/viewtopic.php?t=59

Inače, ja sam svoje sve registrovao po starom - dakle, samo tehnički i osiguranje sa starim tablicama i čuo sam da će tako moći i naredne tri godine.
Nego, šta nam ono liga posla u sandučiće? Navodno nećemo morati da registrujemo svake godine kao auto, ali da li ćemo morati da prebacimo na ove nove table?
 
Poslednja izmena:
ja sam pre par dana registrovao kombajn new holland 8070 registracija sa tablicama i osiguranjem 13000din. padinac a kad to stupa na snagu,jel netreba osiguranje!?
 
Koliko znam da ce osiguranje biti obavezno uz tehnicki...Sve masine ce morati na "prvu "registraciju zbog novih tablica...
 
Скупштина доноси законе а не МУП. Дачић је пре неки дан (предизборна обећања) рекао да ће се вратити на старо (ал' се он тренутно не пита).
Пробао сам пре неки дан да региструјем култиватор. Службеници у МУПу појма немају да је то законска обавеза већ 11,5 месеци (технички преглед и нове таблице). Послаше ме код шафа који такође нема појма, каже "питајте у АМД". Питам патролу која је контролисала саобраћај; кажу: "то, ваљда од следеће године". :cool:одговара ми!
 
Sutra na b92(znanje na poklon ) izjava APS-e o registraciji.. prema tome bez hvalisanja bilo kakvih politickih partija i bilo koga jer je jedini zasluzan za to APS jer je na 3 sastanka u min unutrasnjih poslova sa gdinom Dacicem uspeo da izdejstvuje to sto jeste ,,a nikakve politicke opcije ne dolaze u obzir posto se blize izbori sada se svi uvlace u **greška seljaku ,,ali mislim da je kasno pozzz
 
Ljudi sta da radim traktor je registrovan ima tablice(stare zelene) i saobracajnu,nije na mom imenu sta bi trebao da uradim da to prevedem i dali moram registrovati ponovo zbog ovih nivih tablica!
 
Nazad
Vrh