Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

jel se neko raspitivao za kombajn kolika je registracija
danas čujem iz priče da je za zmaja 142 39000din.
ne mogu da verujem....
 
jel se neko raspitivao za kombajn kolika je registracija
danas čujem iz priče da je za zmaja 142 39000din.
ne mogu da verujem....
ako je ta cena neće moja 142 biti registrovana pa nek me pišu andjeli u plavom malo u zatvor nikom nije smetalo a i malo ću se odmoriti
 
Obavezna godisnja registracija traktora i prikljucnih masina bice ukinuta! Takvu odluku donece Vlada Republike Srbije nakon sto je Liga socijaldemokrata
Vojvodine pokrenula inicijativu i sprovela kampanju.
Danas mi postar doneo ovo obavestenje LSV, e sad dal je istina ili pocinje predizborna kampanja neznam.
 
Peticija uvazena,ALIII svi koji hoce da reg.masine moaju prebaciti na nove tablice kad istekne ova registracija a dalje je trajna.
 
Obavezna godisnja registracija traktora i prikljucnih masina bice ukinuta! Takvu odluku donece Vlada Republike Srbije nakon sto je Liga socijaldemokrata
Vojvodine pokrenula inicijativu i sprovela kampanju.
Danas mi postar doneo ovo obavestenje LSV, e sad dal je istina ili pocinje predizborna kampanja neznam.
i ti si našao kome da veruješ...
 
Ukinulu ne ukinuli, sve ce manje naroda registrovati masine.
Mozda ce ovi iz LSV -a zaloziti za ukidanje severno od Save.

@ sinisa

Sto tebi smeta 1389 ?
 
Ukinulu ne ukinuli, sve ce manje naroda registrovati masine.
Mozda ce ovi iz LSV -a zaloziti za ukidanje severno od Save.

@ sinisa

Sto tebi smeta 1389 ?
Ne smetaju mi neka ih nek postoje... Ne mozemo svi biti isti i isto razmisljati. Samo za razliku od njih ja nikoga nebih premlatio (mozda i nesto gore) jer nije kao ja ili ne razmislja kao ja! E to mi smeta! Da se narod medjusobno mrzi i ubija zbog nekih majmuna koji sede u foteljama i diriguju? To je normalno?. ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE! Sto se mene tice politicki cas je zavrsen. Ne zelim apsolutno niposto da ulazim u daljnju raspravu jer je politika bolest!! Ako treba, moderatori,prebacite post.
 
Nazad
Vrh