John Deere

Slažem se sa tobom. Ne smaraš, samo daj i malo slika od moćnih mašina iz bogatih Sasa! :bravo:
 
Jebiga nenosim aparat svaki put kad idem na njivu, a sad ih je tesko sahvatati posto sa velikim traktorima nema sta da se radi u potesu a kombajne slikam cim pocne sezona :D
 
najobičniji drlog od kombajna može se sakriti pored DF ili Claasa.Osobe koji ih imaju žale za svakom lipom koja je uložena za kupnju takvoga kombajna
 
imam john deere kombaj za zito 630 mislim da svi znate koji je!!!pa me zanima kako da pravim kabinu dali neko zna jer mnogi prave kabine posto su oni bez pa me zanima kako:haha:??inace taj kombajn je lud kako radi ufff ljudi stvarno je dobar !!!!i teram ga sa drugom ubrzan varijator do kraja 1100 brzina bubnja i samo ga picim a kosa po zemlji!!!!!110cm bubanj 340 spoljna mera kose 1900 kg bunker
 
Ma samo tendu napravi i uživaj, pošto je mali verujem da sa njim ne radiš mnogo.
 
pa dosta je veci od 133 zmaj ali radim sa njim i nije mi frka za kabinu vec me zeza prasina to me ubija i nemogu da izdrzin brate!!!!
 
nisi to neki kombajni ali nesu ni losi, zajabala ih je ona serija brazilaca sto su izbacili(1540, 1550...) kao i kod traktora serija 5000 meksikanci, sad se to kod kombajna proculo da su brezilci losi(imali su neke zajebancije sa glavcinama na zadnjim tockovima i jos razne druge...) i sad ce morati da se dobro potrude pa se opravdaju novim serijama ako hoce da im se poboljsa prodaja.
ali ltos su izbacili seriju T660, kazu da je to najbolji kombajn koji su ikad izbacili i da moze da parira bilo kom leksionu, ciric iz sakula ima oba(mislim leksiona 580 i JD T660) i kod njega se moze raspitati o ovim kombajnima ali ga on jako hvali
 
ja sam zadovoljan dobro me slusa nema kvarova dobro cisti i sto je vazno ne rastura mnogo!!! 6/8 zrna po kvadratnom metru dobar je dobar je al eznam za kabinu!!!
 
sad tek videh temu,
kolega iz nb-a je letos pred zetvu suncukreta kupio/doterao novog jd 1450 wts,toliko je zadovoljan sa njim da ga vraca res trejdu.
imao je 24 koje kakva kvara.
 
Ja sam čuo da je na jednom John Deere kombajnu, bilo 47 intervencija servisne službe za godinu dana!
 
evo jednog porodicnog JD-a koji je letos bio u kampanji zetve,taj je picio pun gas bez stajanja voze ga otac i sin,imaju jos 2*142 koji su zaradili ovo cudo
 
Nazad
Vrh