Massey Ferguson

Verujem da su dobri,a mislim da je i Kiraj zadovoljan sa njim.
 
Sa 120 sati koliko je kod mene radio sam zadovoljan pogotovo kad sam ga probao u oranje. Pumpa je standardna rotaciona nikakva elektronika.Danas je skinuta pa ce majstor da vidi sta je.Kad sam ga kupio prvo je bilo izmena filtera posto se u casicu videlo da ima taloga.A sto se tice traktora koliko sam video sve je to slicno i motori i menjaci i hidraulika.Kakvu pumpu ima kase,rotacionu ili linijsku?
 
Malopre sam isao kod majstora i doneo pumpu.Nije kvar vec je jedan ventilic nakupio neku prljavstinu .Sutra se vraca na traktor.
 
Posto sam danas ispustio svo gorivo iz traktora i nalio ga punog znam da u njega stane 180 lit /MF 3120/ .
 
Sad sam gledao sta sam ti napisao da trosis 18l/h pri 1200-1600 obrtaja motora pri maksimalnom opterecenju motora...tako da imas autonomiju 10 sati rada sa punim rezervoarom pri maksimalnoj iskoriscenosti motora.Verovatno se tako i prave zapremine rezervoara.
 
poz...svima! Imam i ja mf-a,mf35 iz 1964-te,radi jos uvek kao sat.Svakog 539 ostavlja za sobom.
Izuzetna masina...
Ovih dana imam problem sa ac pumpom...da li mozda znate gde ima da se kupi?Nije ista kao kod imt-a.
 
par lepih snimaka opravke mf 35

[youtube]qR51U3K279g[/youtube]
[youtube]MXK2RwhEXo4[/youtube]
 
Koji je pritisak u diznama za massey ferguson 3065 turbo, treba da ih nastelujem pa da nesto ne z....
Post je spojen: [time]1256043868[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
a koji traktor imas??
Na koga se odnosi?
 
North ARMY je napisao(la):
mislim koju marku imas kad ti vrisno multi??
Pa ja i nisam neki poznavalac traktora , nego nece da mi promeni brze -spore na massey fergusonu, neki mi kazu da se zaglavilo posto ga ja palim jednom mesecno, ali ne pali mi se uopste ni kornjaca ni zec.
 
Evo nesto o sistemu elektro hidraulike na MF serija 30xx i 31xx,samo je na nemackom pa ko zna nek prevede.
2wpv7t3.jpg
2mo3wnk.jpg
 
Nazad
Vrh