Massey Ferguson

Malo je on kod mene . Do sada samo spremiranje i tanjiranje.Sve mu funkcionise jedino treba da promenim semering od prednjeg mosta.Od kad sam promenuo ulje nije nista potrosio.
 
POZDRAV SVIMA jasam novi ovdje i vidim da se moze nauciti sva sta tu
pa da se oprobam jasam iz bosne imam trenutno 2 imt 539 rakovicu imao i prodao sad
i razmisljam o kupovini nekog polovnog traktora snage oko 70 konja do jedno 8000 evri pa sam u dilemi dali same i
massey interesujem kako se nalaze dijelovi za massey imali jesuli pristupacni
nasao sam jedan masej M590 prodaje se ima prednju kasiku prilicno ocuvan dupla vuca cijena
6900 pa zelim koji savjet pozdrav :ppozdrav:
 
Pozdrav...
MF 590 imam ja..Nečeš pogriješit s tim traktorom ako ga kupiš..Nije veliki potrošač.ali zato snage ima koliko očeš...Ja sam sa svojim orao sa plugom 3×16...
Jel taj ima getribu s 3 ili 4 brzine:haha:
Može koja slika od njega??
 
hvala za savjet znaci dobar je imeni se svidja sam me malo brinu dijelovi jer ja vec unaprijed kontam postoje polovan dace biti vremenom kvarova sad kako se ti snalazis za dijelove jeli ima kod nas i dali mu pasu dijelovi od imt kojeg
azaslike nisam sliko jedino ti mogu prenijeti slike sa oglasa jer sam ga i nasao na oglasima i dvoumim se dali on ili same mada mi je on nekako boljIMG
 
e bas ti hvala za savjet onda ako kupim castim pivom jer mi se bas svidja nesto nije bas gglomazan ako je jak kosto pricate tu onda je za desetke
i hvala jos jednom
 
kod mene u selu ima na prodaju jedan MF 3690 od 190ks 91g oko 7000sati i u dobrom i ocuvan stanju po ceni od 20000evrica
evo i slika
spant3.jpg


ko je zainteresovan dacu mu broj na PP
 
*~ JOHNY'89 ~* je napisao(la):
kod mene u selu ima na prodaju jedan MF 3690 od 190ks 91g oko 7000sati i u dobrom i ocuvan stanju po ceni od 20000evrica
evo i slika
spant3.jpg


ko je zainteresovan dacu mu broj na PP




u pi.... mat.......... takav traktor sam trazio tri meseca kada sam kupovao fiata nije ga nigde bilo

Post je spojen: [time]1250266160[/time]
_________________________________________________
KishRobert je napisao(la):
bolje da si kupio tog mf,nego onu s'igracku. ::namigivanje::

a za onih 15,000 eura koliko ovaj kosta manje od JX95 mogao je da uzme plug, tanjiracu i setvospremac za masseya
 
malo pomoci
prodajemi covjek masej ferguson 590 prico sam o njemu vec ali ima plug koji bi se moga dobiti povoljno samo me interesuje dali je veliki za njega plug je uvozni 3x14 prevrtac hidraulicni kod mene je zemlja malo teza za obradu prije je sam je orao sa rakovicom 65 i dvobraznim plugom i isllo je dobro sad za ovaj traktor dalije veliki taj plug obrtac
 
Ako je rajka vukla 2x14" onda za 590 nrbi trebalo da je puno 3x14"
 
vukla je ali kad su savrseni uslovi mislim nema kisice ili kala
zato me interesuje dali jeveliki posto trazim neki traktor oko 80 konja po mogucnosti masey a ovaj plug bi mogao doci zaoko 900 eura zato me interesuje misljenje
 
Pitanje ,gde bi trebali da stoje podizaci poluga ? Da li u ovom polozaju ili u prednju rupu. Kad sam ga kupio bio je u ovom polozaju i nisam ga dirao.Da li da premestim u prednje rupe ?
2iigx94.jpg
 
U ovom polozaju kada radis sa plivajucim masinama, tj kopiraju teren ja licno koristim taj polozaj samo za setvospremac (4m), sve ostalo na prvoj, fiksnoj. :ppozdrav:
 
Pozdrav,ja se bavim servisom elktronike na Maseyu serije 3 i Fendtu,radio sam ploce i Dereku i radim za nekoliko mehanicara u srbiji.Ako nekom trebaju informacije nek se javi(0631171971).Ta elektronika nije nikakav bauk a kvarovi su posledica uglavnom loseg odrazavanja traktora.
Post je spojen: [time]1252178463[/time]
_________________________________________________
Ako neko hoce da kupi Maseya,Fendta bilo sta od poljoprivrednih masina nek se javi posto znam nekoliko najvecih uvoznika.Molim markanNo1 da mi posalje adresu onog prodavca iz Novog Pazara.
 
Nazad
Vrh