Massey Ferguson

isidor je napisao(la):
Pa mogu ti reci da je cena visoka ,za te pare mozes kupiti novog mtz 820. A ja sam jucer bio da pogledam MF 3080 za 13000e samo neznam dali vredi jel slabo sam upoznat sa MF traktorima Sta ja znam za taj utovarivac cinimi se da se kod nas moze nov kupiti za te pare ali ako imas sta raditi i zaraditi sa njime nije mnogo jer nasi i njihovi utovarivaci se nemogu meriti u hvalitetu.
Post je spojen: [time]1267484419[/time]
_________________________________________________
Zna li ko nesto vise o MF traktorima 3080, 3090
gde si gledo 3080 za 13000?
 
isidor je napisao(la):
Pa mogu ti reci da je cena visoka ,za te pare mozes kupiti novog mtz 820. A ja sam jucer bio da pogledam MF 3080 za 13000e samo neznam dali vredi jel slabo sam upoznat sa MF traktorima Sta ja znam za taj utovarivac cinimi se da se kod nas moze nov kupiti za te pare ali ako imas sta raditi i zaraditi sa njime nije mnogo jer nasi i njihovi utovarivaci se nemogu meriti u hvalitetu.
Post je spojen: [time]1267484419[/time]
_________________________________________________
Zna li ko nesto vise o MF traktorima 3080, 3090
isidor je napisao(la):
Pa mogu ti reci da je cena visoka ,za te pare mozes kupiti novog mtz 820. A ja sam jucer bio da pogledam MF 3080 za 13000e samo neznam dali vredi jel slabo sam upoznat sa MF traktorima Sta ja znam za taj utovarivac cinimi se da se kod nas moze nov kupiti za te pare ali ako imas sta raditi i zaraditi sa njime nije mnogo jer nasi i njihovi utovarivaci se nemogu meriti u hvalitetu.
Post je spojen: [time]1267484419[/time]
_________________________________________________
Zna li ko nesto vise o MF traktorima 3080, 3090
MTZ 820 se nemoze porediti sa MF 3060 pa cak ni nov. ja sam nesto skinuo sa interneta za 3080 i 3090 .ne znam sta te zanima u vezi sa njim. :cao: :cao:
 
Ma neki lik iz zrenjanina prodaje .Samo mi se nesto nesvidja mislim model traktora je ok ali ovaj je farban .
A za 3090 .Pazi interesuju me kvarovi ovde kod nas ih nema mnog cak ni neznam da ih ima u mom selu .
Poslao sam danas mail serviseru da mi posalje gabarite zbog transporta ,jer prevoznici mi traze mere zbog utovara .
Vala neka prica ko sta oce da je dobar daje jeftin za odrzavanje delovi su jeftini ali ih treba cesto kupovati pa dosta mi je tog cuda .
 
isidor je napisao(la):
Ma neki lik iz zrenjanina prodaje .Samo mi se nesto nesvidja mislim model traktora je ok ali ovaj je farban .
A za 3090 .Pazi interesuju me kvarovi ovde kod nas ih nema mnog cak ni neznam da ih ima u mom selu .
Poslao sam danas mail serviseru da mi posalje gabarite zbog transporta ,jer prevoznici mi traze mere zbog utovara .
Vala neka prica ko sta oce da je dobar daje jeftin za odrzavanje delovi su jeftini ali ih treba cesto kupovati pa dosta mi je tog cuda .
mi smo nedavno kupili MF6150. 95ks 96godiste. 3080 je vrlo slican ovom traktoru. na tom mestu je ostao MF od 160 ks. ocuvan i u dobrom stanju.
 
Neigra mi bas 100ks traktor bar 110 jer ima kod nas dosta teske zemlje a ja bas tu imam posla .

Nego vidim da si iz Subotice imali tu neki uvoznici sverceri sa takvim traktorima i kakve su im cene .
 
isidor je napisao(la):
Neigra mi bas 100ks traktor bar 110 jer ima kod nas dosta teske zemlje a ja bas tu imam posla .

Nego vidim da si iz Subotice imali tu neki uvoznici sverceri sa takvim traktorima i kakve su im cene .
ima ovaj od koga sam ja kupio, ima jos jedan ali kod njega ima uglavnom fendt-ova.po meni je bolje resenje kupiti polovnog iz uvoza dobrog nego bilo kakvog MTZ. ovaj od koga sam ja kupio daje traktor na probu i koliko ja znam prodao je nekoliko komada tu u subotici i niko se nije zalio a sa cenama je OK :cao: :cao: :cao:


Poruke koje se ne ticu Teme su izbrisane, prepiske tipa "evo ti moj broj telefona " ili "kad da te nazovem" se vrse preko P.P. iliti Privatne poruke
 
ima li mf 3060 kakvih mana,,nisam bas upoznat s tim,,pa ako neko zna,,patio sam za tim traktorom dok nisam kupio,,pa ako neko zna nesto,,da kaze,,
 
igore74 koliko si platio traktor koliko ima rh daj neku sliku posto imamisti pozdrav ::svaka cast:: :cao:
 
markanNo1 je napisao(la):
igore74 koliko si platio traktor koliko ima rh daj neku sliku posto imamisti pozdrav ::svaka cast:: :cao:
18000 ::novac:: ima 4100 sati i dobro izgleda. bice i slika. kako ide tvoj? imao si nekih problema? meni se čini jako dobar traktor. sta imas od dokumentacije za njega :cao: :cao: :cao:
 
danas u rumi bilo bar desetak masseya ,bas mi izgledaju super :D,ali nisam slikao ni pitao za cene :ppozdrav:
 
Danas sam razgovarao sa traktoristom Iz lukicanske zadruge oni su imali neka dva modela od 120ks i 180ks iz 94 g velikog su prodali neki dan a mnjem su radili remont menjaca i zadrzali .Nisu imali neke probleme sa njima osim sa prekidacima elektronikom .pokusavao je njihov elektricar da to petlja pa je odustao i zvali su servis tako da i dalje radi .ali prvih deset godina samo sipaj gorivo i teraj vozio je to ko je stigo ali su isli .Poredjenja radi imali su i IMT5136 kupljenog kad i mf ali su imali dosta kvarova jos na pocetku pa su ih i prodali kaze mi taj isti traktorista nisu nizasta .cak i za novog mtz od 110ks kaze nemoze da vuce i radi sto i mf sluzi im samo za transport a guta naftu ko kantom da prosipas .
 
Meni se takodje svidjaju MF traktori i u skorijoj buducnosti cu verovatno i kupiti ga. Kad bi kupovao verovatno bi uzeo neki u seriji koja pocinje sa brojem 3 od 110-130 ks. E sad cuo sam da je kod njih mana neki elektro ventili ili tako nesto? Ako je neko upucen ne bi bilo lose da mi pojasni malo oko toga?!
 
Nije ni to neki bauk ti ventili to su obicni elektro hidraulicni ventili elektro magnetni pa hoce malo da zaribaju ili crkne relei ali nista sto nemoze do 300e da se remontuje komplet .kod njih mi se cini menjac je veci problem jer isto koristi hidrauliku to su mi rekli da hice da crkne .ali nikada se nisam susretao sa njima .
 
Ja posedujem Masseya i koliko slusam price o losim menjacima pocinje da me hvata strah.Neznam zasto je kod njih (ako je) menjac los.Vecina traktora tih godina ima slicne menjace pa nisu na losem glasu.Ako neko ima objasnjenje ,voleo bi da cujem.
 
i kod mene je takav menjac. kazu da je to ZF menjac i da je taj menjac najbolji a i meni se tako cini. sa sajta koji si mi poslao sam skinuo katalog rezervnih delova i cinimi se da je stvarno dobar treba ga samo odrzavati cistim i ne mesati sa drugim uljima, mislim kad se kipuje ili kad se nesto radi sa spoljnom hidraulikom. :cao:
 
Nazad
Vrh