Massey Ferguson

Provjeriti da li radi kompletna elektronika..
Ako radi,i ako traktor nije loš kupiti :ppozdrav:
 
hurli xa86 je napisao(la):
Provjeriti da li radi kompletna elektronika..
Ako radi,i ako traktor nije loš kupiti :ppozdrav:
a sta ima sve od elektronike? EHR (jel se tako zove?) jrl ima sta na menjacu elektronike? koliko sam video ima neki mehanicki reverzer, mislim da je za to potrebno stati, i kvacilo stisnuti....
 
KishRobert je napisao(la):
jel ima srem.mitrovacke table?
Verovatno ima jer su Kukujevci u neposrednoj blizini Sremske Mitrovice
Mucobieno moj savet ti je da kupiš Massey Ferguson 2720 145ks jeste malo stariji ali gvozdeni traktor.Sve mehanika sem prednje vuče i multi powera(pale se na tastere).
 
KishRobert je napisao(la):
jel ima srem.mitrovacke table?
da taj massey ima SM tablice, bio je na vasaru u rumi... prodaje ga covek iz velikih radinaca (bavi se uvozom masseya)

Matić je napisao(la):
Verovatno ima jer su Kukujevci u neposrednoj blizini Sremske Mitrovice
Mucobieno moj savet ti je da kupiš Massey Ferguson 2720 145ks jeste malo stariji ali gvozdeni traktor.Sve mehanika sem prednje vuče i multi powera(pale se na tastere).

hvala na savetu... :ppozdrav:
 
2lm2fs5.jpg

jer neko ovako nesto video kod nas?
slika je sa SAD, jedna drugarica bila tamo pa slucajno naleteo na sliku
 
Vidi bre i ovaj kao moj se takmici.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=j7_tFe0Uz5U[/youtube] i jos seni.
 
Nece smetati cirkulaciji jer se montira na creva za grejanje kabine (ako ima) a ako nema mora se improvizovati ti izlazi.Kod zagrevanje vode cirkulaciju ostvaruje cirkulaciona pumpa sa tog uredjaja, a kada se ne koristi uredjaj voda slobodno prolazi kroz cirkulacionu pumpu jer ima pritisak od vodene pumpe motora. Jedino ako ima grejac kabine on ventil za grejanje kabine mora biti skroz otvoren.
Preporucljivo je koristiti antifriz, ali moze i preporuka od NA. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1264163889[/time]
_________________________________________________
@mirmag
Malo je mnogo radnih sati zato je i ta cena.Da li imati jos nekih detalja o njemu ? Na osnovu samo ovoga ne mogu vise da Vam kazem
 
Nazad
Vrh