Massey Ferguson

samo da dodam jedan komentar odnosno moju konstataciju.
drug je kupio pre mesec dana massey-a 91 god 115ks ne mogu da se setim oznake,uvezao ga iz francuske. odusevio sam se u preterano dobrom stanju gume su jos uvek fabricke na njemu. kabina,klima bord kompjuter....nemam reci.
a cena!!!!!!!!!!
11000e ga je sve izaslo, tamo je izasao oko 7000e
massey je samo takav traktor odusevljen sam
 
11000 :sta:
Jel on siguran da je taj traktor skroz ispravan,a pre svega mislim na motor. Za te pare se ispravan ne moze kupuiti osim ako nije neka druga schema.
 
100 %
to mi je drug
pa ja sam se zacudio i poludeo kupio sam imt u odlicnom stanju za 4850e ali u odnosu na ovo
pa pozajmio bi pare pa kupio MF jest da nemam puno zemlje za njega (oko 29 jutara) al nema veze ja sam odusevljen sa MF traktorom.
motor je odlican momak koji ga je kupio je inace mehanicar tako da se dobro razume.
na satu mu stoji oko 2800 sati da ne poverujes
a izgleda ovako nekako (nisam siguran da mu je ova oznaka al znam da ima 115ks)
105z3t4.jpg
 
A u vezi masseya koji prodaje moj komsija :
xndqo1.jpg
;

2m30leg.jpg
;

nxni94.jpg
;

20hmr1i.jpg
;

rlxpx2.jpg
;

2ueqhvt.jpg


ima negde oko 5500, radnih sati , godiste mislim da je 89 ili 90. Ima veci od 140 ks i radi sa njim , ovaj mu je visak pa prodaje. Broj telefona od komsije na pp.
Post je spojen: [time]1260276173[/time]
_________________________________________________
wl7mhl.jpg

Inace se svima izvinjavam zbog lose slike , slikano je mobilnim telefonom po kisnom danu .
 
stole je napisao(la):
100 %
to mi je drug
pa ja sam se zacudio i poludeo kupio sam imt u odlicnom stanju za 4850e ali u odnosu na ovo
pa pozajmio bi pare pa kupio MF jest da nemam puno zemlje za njega (oko 29 jutara) al nema veze ja sam odusevljen sa MF traktorom.
motor je odlican momak koji ga je kupio je inace mehanicar tako da se dobro razume.
na satu mu stoji oko 2800 sati da ne poverujes
a izgleda ovako nekako (nisam siguran da mu je ova oznaka al znam da ima 115ks)
105z3t4.jpg

ovakav mi ima dečko... :bravo:
 
baš takav isti potpuno!

w7zdr4.jpg


to je taj ne?
Post je spojen: [time]1261330750[/time]
_________________________________________________
a nije jbmu...onome piše...3050, ovome 3080.... :udri:
 
heheheh..a malo s eprevarila, ali nije joj za zamjerit, cura je..hheh to je 3080 (100ks) a vjerujem da je onja 3050 nešto slabiji..
 
danas smo gledali jedan 3650 150 ks u dobrom stanju, cena je 15000... sta kazete na tu seriju, valja li, ima li kvarova? na sta obratiti paznju? :cao:
 
Nazad
Vrh