Massey Ferguson

Koliko znam interval zamene tog filtera je 100 sati,tako da je to prihvatljivo,ali ipak skupo u odnosu na cene poljoprivrednih proizvoda.
 
Ulje se menja na 1000 sati pa sam hteo da napisem i da se na toliko sati menja i filter ali greska je u kucanju.Nesto od filtera se menja na 500 sati ali ne i taj ispod tocka.Pogledaj pa rastumaci.
2chm4gg.jpg
ws1pvc.jpg
2zyk1nm.jpg

Post je spojen: [time]1257767318[/time]
_________________________________________________
Filter sa slike 21A se nalazi ispod kabine.
jfd8hk.jpg
.Kako je meni objasnjeno to je filter volana,posto je uljana pumpa tandem.Jedan segment pumpe napaja hidraulik i menjac a drugi segment volan.
 
pozdrav drustvo ,kod mene je MF 6150 ali je taj filter isti dali se taj ulozak menja ili samo pere ,taj sa slike 21A
11ki5hu.jpg
 
Kod mene je drugaciji filter, nije ulozak vec ceo filter i to ogroman. A sto se tice vaseg uloska, moj mehanicar je jednom menjao taj ulozak i pokusali su da ga operu svim mogucim hemijama ali bezuspesno. Ako sam dobro obavesten vas ulozak za filter je 2000 dinara pa zato je i pitanje dali treba i da razmisljate o pranju istog.Ne razumem nemacki ali vidim da pise nesto 500 stunde , negde pise i 1000. pa sta god da bude menjacu ga na 500 rs.
Post je spojen: [time]1257847610[/time]
_________________________________________________
markanNo1 je napisao(la):
pozdrav drustvo ,kod mene je MF 6150 ali je taj filter isti dali se taj ulozak menja ili samo pere ,taj sa slike 21A
11ki5hu.jpg
Dobra makina, koje god , rs, i koliko si dao para za tu masinu ? Stvarno lepo izgleda.
 
Fiter sto si ti menjao imamo i mi na nasim traktorima vidi sliku 20 pozicija 2.
 
10 god. star 200
35kjwcm.jpg
0 r.sati rodjak mi ga uzeo u njemackoj u dvoristu 25000 e :kisa:
Post je spojen: [time]1257867904[/time]
_________________________________________________
2wcfx50.jpg
 
Markane koji motor ima taj lepotan ,a interesuje me i koju pumpu visokog pritiska ima i da li ima 2 rucice menjaca ili mu je komanda napred nazad kod volana.
 
ma nemam sad nekih slika sem ove dvije
904t2h.jpg

tosam ga malo probao po kisi jer kodnas je malo teze zamlja vec sam kasiku iskoristio izvukao sam svo stajsko djubre ma ide ko lud
sq1e2x.jpg
 
Nazad
Vrh